Vilniuje atidaryta nauja erdvė knygų mylėtojams

Ketvirtadienio vakarą literatūros gurmanai ir žymūs šalies autoriai susirinko į naujos koncepcijos „Pegasą“, įsikūrusį prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“. Nuo šiol čia dar daugiau dėmesio bus skiriama ne tik knygoms, bet ir skaitymo džiaugsmą kuriančiai aplinkai, malonioms smulkmenoms.

Be to, jo patalpose įsikūrė unikali knygų, kavos ir gastronomijos sąsajų įkvėpta kavinė „Books&Cups“, kurioje knygose paslėptas mintis ir siužetus pratęs jų įkvėpti gėrimai ir užkandžiai ar puodelių paveikslėliuose užkoduotos literatūrinės mįslės.


Šalia didesnio interjero ir laisvalaikio prekių asortimento skaitytojus pasitiks pasikeitusi knygyno erdvė. Bendras knygyno plotas išplėstas iki 800 kv. m., jame siūloma per 15 tūkst. pavadinimų knygų ir kitų prekių.


Simona Burbaitė
Simona Burbaitė
Organizatorių nuotr.Anot knygynų tinklo „Pegasas“ vadovės Linos Zairienės, tokius pokyčius nulėmė besikeičiantys vartotojų lūkesčiai ir gyvenimo būdas. Žmonės nori ne tik įsigyti daiktą, bet ir turiningai praleisti laisvalaikį – juos domina neįprastos, neatrastos erdvės, kur galima susitikti su bičiuliais, atsipalaiduoti, maloniai praleisti laiką, lengvai atrasti ypatingą ir prasmingą dovaną. Siekiame išplėsti „Pegaso“ erdvę taip, kad visiems mūsų klientams, mylintiems knygas čia būtų gera ir jauku būti, rinktis knygas, dovanas, bendrauti, užsukti valandėlei atsipūsti. Dėl to čia atsirado jaukaus skaitymo, laisvalaikio ir maisto kultūros zonos, įsikūrė nauja kavinė „Books&Cups“.


Knygynas
Knygynas
Organizatorių nuotr.„Naujoji knygyno koncepcija patiks tiems, kurie ne tik myli knygas, bet ir nori sukurti išskirtinę namų erdvę, kurioje versti puslapį po puslapio – vienas malonumas. Knygos išlieka pagrindine knygyno preke, tačiau žmonės vis dažniau knygynuose ieško dovanų, dekoracijų, aksesuarų, kurie kurtų jaukią aplinką, malonias patirtis. Tyrimai rodo, kad priešingai nei kitose parduotuvėse, knygynuose žmonės atsipalaiduoja, todėl kartu norime pasiūlyti lankytojams atitinkamą erdvę ir atmosferą“, – pasakoja L. Zairienė.


Vakaro svečiai
Vakaro svečiai
Organizatorių nuotr.Atrasti skaitymo ir žaidimų džiaugsmą mažuosius kvies platesnė vaikų žaidimų zona su įrengtais interaktyviais ekranais ir edukuojančiais žaidimais. Čia pat įsikūrusioje knygoms draugiškoje kavinėje „Books&Cups“ lankytojai galės pasivaišinti įvairiais literatūros ir rašytojų biografijų įkvėptas skanėstais, pavyzdžiui, Šekspyro juoda kava, Puaro kakava ar Mopasano kruasanu. Jos asortimentas ir interjeras neatsiejamas nuo literatūros siužetų ir skaitymo kultūros.


Vakaro akimirka
Vakaro akimirka
Organizatorių nuotr.„Keisdami knygyno formatą, siekiame klientams pasiūlyti daugiau idėjų ir galimybių, kurios praplėstų knygų pasakojamas istorijas. Viena pagrindinių naujovių – labai išplėstas dovanų idėjų pasirinkimas, dovanų pakavimo priemonių ir medžiagų asortimentas, kuris palengvins dovanų idėjų paieškas. Ateityje planuojame įkurti ir daugiau šios iki smulkmenų išplėtotos koncepcijos knygynų “, – teigia „Pegaso“ knygynų vadovė.


Vakaro akimirka
Vakaro akimirka
Organizatorių nuotr.Į atnaujinto knygyno atidarymą susirinkę žinomi autoriai ir kviestiniai svečiai buvo kviečiami vaišintis kvapnia kava ir užkandžiais, apžiūrėti naują knygų ir dovanų ekspoziciją, knygyno erdvę.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis