Meilės baladės – gamtos apsuptyje

Pirmą kartą Ilzenbergo dvarvietės parke, įstabaus grožio gamtos apsuptyje, vyks koncertas, kuriame skambės žinomiausios roko baladės ir dainos apie meilę. Tarptautiniame projekte „Ilzenbergo meilės legendos“ dalyvaus grupė „Colt“ (Latvija), kurios įkūrėjas, gitaristas ir dainų autorius Harijs Zariņš ir scenos grandas Povilas Meškėla su grupe (Lietuva).

Muzikinio projekto idėja gimė sumanius Lietuvos ir Latvijos atlikėjus išvysti vienoje scenoje, valstybių pasienyje. Meilė – jungiamoji viso renginio dalis. „Meilės jausmas nepaiso kultūrinių nuostatų, skirtingų tautybių ar sienų“, – įsitikinęs P. Meškėla.

Organizatorių nuotr.

„Muzika - tai unikalus būdas naujai atrasti ir pažinti abi Pabaltijo šalis“, teigia Haris. 2018-ieji abiem Baltijos kaimynėms – neeiliniai metai, kai švenčiamas atkurtų valstybių šimtmetis, todėl šis koncertas atlikėjams yra didžiulė garbė ir iššūkis. „Prasminga pajusti šventę ne tik per istorijos prizmę, bet ir per muziką, kuri visais laikais vienijo žmones, rasdama kelią į kiekvieno širdį“, – teigia P. Meškėla.

Grupės „Colt“ įkūrėjas H. Zariņš ir P. Meškėla senokai planavo bendrą projektą, kuris, tinkamai susidėliojus žvaigždėms, įvyks dvaro parko erdvėje. Atlikėjai tikisi, kad nauja iniciatyva išaugs į gražią tradiciją ir bus puiki platforma kūrybinių idėjų skleidimui.

„Tikimės, kad tapsime „Ilzenbergo meilės legendų“ pranašais ir ambasadoriais“, mąsto Povilas.

Klausytojai išgirs ne tik populiariąsias roko balades ir hitus, bet ir turės galimybę pirmą kartą išgirsti kelias muzikines naujienas. Unikali projekto idėja – atlikti populiarias latvių dainas, skambančias lietuviškai, kurias su grupe „Colt“ atliks Povilas Meškėla. O žinomus lietuviškus hitus latviškai atliks grupės „Colt“ vokalistas Atis Ieviņš su P.Meškėlos grupe.

Apie atlikėjus

Grupė „Colt“ populiari tapo dar 2011 m.: pirmasis jos albumas Latvijos muzikos įrašų apdovanojimuose „Auksinis mikrofonas“ buvo įvertintas kaip vienas geriausių roko albumų. Grupė apšildė didžiausius alternatyvios muzikos renginius Latvijoje, ant scenos lipdama kartu su „Whitesnake“, „ZZ Top“, „Nazaret“, ir daugeliu kitų.

Organizatorių nuotr.

Projekte išgirsime jau dešimtmečius populiarias dainas Latvijoje, kurias kadaise atliko grupė „Opus pro“: "Eņģeļi raudās", „TU un ES“, „Rozā lietus“ ir t.t.

Povilas Meškėla, grupės „Rojaus tūzai“ įkūrėjas ir vokalistas, šiandien yra vienas žymiausių ir profesionaliausių atlikėjų Lietuvoje. Koncertavo Lietuvoje su pasaulinį pripažinimą pelniusiomis grupėmis: „Def Leppard“, „Electris Light Orchestra“, „Zakk Wylde & „Black Label Society“ ir t.t. Šio koncerto klausytojams jis su grupe atliks ne tik hitus: „Aš tave surasiu“, „Dar ne vakaras“, „Drugys“, bet nustebins klausytojus dainomis iš naujo repertuaro.

Muzikinis projektas „Ilzenbergo meilės legendos“ vyks Ilzenbergo dvaro parke 2018 m. rugpjūčio 19 d., sekmadienį. Renginio pradžia – 18 val., trukmė – 2 val.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis