V.Šapranauskas - jautrus, meilės ieškantis vienišius

Padykęs, seksualus ir kraują kaitinantis „Valentinas Vienas“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau vasario 8 dieną.

Neįtikėtinai charizmatiškas aktorius ir televizijos laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas – vienas žymiausių šalies humoristų, tačiau naujajame keturių lietuvių režisierių Editos Kabaraitės, Ričardo Marcinkaus, Simono Aškelavičiaus ir Donato Ulvydo filme „Valentinas Vienas“ jis pasirodys visiškai naujame amplua. Vasario 8-ąją Lietuvos kino teatrus pasieksiančios romantinės komedijos žiūrovai V.Šapranauską išvys kaip jautrų, meilės ieškantį vienišių.

Organizatorių archyvas
Paskutinieji filmo „Valentinas Vienas“ epizodai su V.Šapranausku buvo nufilmuoti prieš pat Naujuosius metus – likus vos daugiau kaip mėnesiui iki didžiosios juostos premjeros. „Laukėmė Vytauto sugrįžtančio iš koncertų užsienyje, taip pat filmui reikėjo šalčių ir sniego. Tad paskutiniųjų filmavimų metu buvo labai šalta. Dabar šie, paskutinieji kadrai įtraukti į jau kurtą filmo montažą“, – sakė filmo prodiuseris Žilvinas Naujokas.

Organizatorių archyvas
Pasak vieno „Valentinas Vienas“ režisierių ir prodiuserių Donato Ulvydo, V.Šapranausko sukurtas Valentinas visiškai kitoks, nei žiūrovai yra pratę matyti žinomą aktorių. „Nors esame pripratę, kad Vytautas būtų kandus, šiame filme, priešingai, netgi netikėtai, Vytauto kuriamas personažas labai jautrus. Žinoma, tiek, kiek komedijos žanras tai leidžia“, – sakė jis.

Kino kūrėjui pritarė ir pats V.Šapranauskas. „Visuomet sakiau, svarbu ne ką vaidinti, o kaip. Šįsyk mūsų tikslas buvo leisti žiūrovams pajausti tikrą, pažįstamą jausmą. Kam nepasitaiko – Valentino diena, o tu be poros. Jei tau ta diena svarbi, juk nešokinėsi iš džiaugsmo. Va ir Valentinas santūresnis, ieškantis vyras“, – apie savo herojų kalbėjo aktorius.

Organizatorių archyvas
Kaip pridūrė D.Ulvydas – Valentinas ir kiti filmo herojai ne tik atsidurs komiškose situacijose, bet ir išgyvens tikrus jausmus, tad žiūrovas ne tik gerai praleis laiką su puikiai sukurtais personažais, bet ir ras labai daug tikro, nesumeluoto, nepagražinto gyvenimo. 

„Visi filmo „Valentinas Vienas“ aktoriai dirbo puikiai, tiesiog idealiai – labai daug ir sąžiningai. Nors filmavimo dienų nebuvo daug, aktoriams pakako laiko atiduoti visą save kuriant savo personažus. Vytautas Šapranauskas, kaip ir kiti fimo aktoriai – yra ne tik aktorius profesionalas, bet dar ir ypač geras kolega, kuriuo gali pasitikėti ir kuriam filmas tampa svarbesnis už šaltį, nepatogumą ar momentinį diskomfrotą. Nežinau, ar Vytautas eitų su manimi į kalnus, bet aš tikrai eičiau su juo. Su tokiais aktoriais, kokie vaidino mūsų filme, galima ekranizuoti bet kokią literatūrą, kad ir telefonų knygą“, – juokavo D.Ulvydas, žadėdamas, kad filmo aktorių žvaigždynas užtikrins žiūrovams geriausią reginį.

Organizatorių archyvas
Juostoje „Valentinas Vienas“ be V.Šapranausko žiūrovai išvys ir daugybę kitų pažįstamų veidų – radijo laidų vedėjus vaidins Aistis Mickevičius ir Mindaugas Stasiulis, o keturias skirtingas poras įkūnijo Gabija Ryškuvienė ir Giedrius Savickas; Mantas Jankavičius ir Agnė Grudytė; Darius Gumauskas ir Vaida Butytė bei Leonardas Pobedonoscevas ir Justė Zinkevičiūtė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis