„Disney on Ice“ trupė Vilniuje surengs papildomą šou

Jau sausio 29-30 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje su visai šeimai skirtu spektakliu ant ledo „Šventė!” viešėsianti „Disney on Ice“ trupė surengs papildomą, trečiąjį, pasirodymą. Trečiasis šou bus rodomas sausio 30 d.

Šiuo metu prekyboje esantys bilietai į profesionalius „Disney on Ice“ spektaklius „Šventė!” sparčiai tirpsta. Į du trupės pasirodymus jau parduota daugiau nei 10 tūkst. bilietų, nemaža dalis jų buvo nupirkta kaip kalėdinė dovana.
„Pasibaigus žiemos atostogoms ir vaikams grįžus į mokymo įstaigas, spektakliais aktyviai domisi skirtingų mokyklų, darželių auklėtojai. Išgirdome ne vieno jų apgailestavimą, jog šie spalvingi ir vaikų ypač pamilti spektakliai šį kartą rodomi tik vakare ir jiems dėl ne itin patogaus laiko yra sudėtinga juos aplankyti su visa darželinukų ar moksleivių grupe. Dėl šių priežasčių, pasitarę su „Disney on Ice“ atstovais, nusprendėme surengti papildomą šou ir taip suteikti patogesnę galimybę šį šou išvysti vaikų grupėms. Galbūt dienos laikas bus patogesnis ir daliai mažamečius vaikus auginančių šeimų“, – sakė „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Magiškuose šou ant Vilniaus „Siemens“ arenoje išlieto ledo pasirodys daugiau nei 50 žinomiausių ir išraiškingiausių „Disney“ pasakų herojų. Spalvingais kostiumais ir nepriekaištingu makiažu pasidabinę dailiojo čiuožimo meistrai žada niūrią darbo dieną paversti didžiule ir nepamirštama fiesta, kurioje susitiks visos didžiausios ir gražiausios pasaulio metų šventės.
Valentino dieną švęsti kvies jauniausia „Disney“ princesė Tiana, džiaugsmingo gimtadienio linkės Alisa ir Skrybėlius, į Helovino karaliaus Džeko Skelingtono šiurpų vakarėlį kvies „Disney“ piktadariai, o į tradicinį Havajų festivalį nukels Lilo ir Stičas. Spektaklio žiūrovai nukeliaus ir į tolimąją Kiniją, kur pasitiks kinų Naujuosius metus, ir egzotiškąją Braziliją, kur dalyvaus siautulingame ir spalvingame karnavale. O visos šios kelionės metu juos lydės mylimas peliukas Mikis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis