L.Del Rey: noriu būti kaip Angelina Jolie

Lietuvoje pirmą kartą birželio 4 d. koncertuosianti viena ryškiausių šiandienos muzikos žvaigždžių Lana Del Rey atskleidė, jog žavisi žinomos filantropės ir Holivudo aktorės Angelinos Jolie labdaringa veikla, rūpinimusi Afrikos bėdomis ir šiuo aspektu norėtų būti panaši į ją.

„Muzika yra mano aistra, tačiau labdaringa veikla taip pat labai svarbi. Kažkada žmonės padėjo man, dabar galiu padėti aš ir tai darydama jaučiuosi tarsi kažką grąžinčiau atgal. Noriu tapti tokia asmenybe, kokia yra Angelina Jolie, – sakė Lana Del Rey. – Kaip ir ji, aš manau, jog pati šlovė iš savęs yra nieko verta, tačiau ją galima panaudoti geriems tikslams. Pavyzdžiui, surinkti pinigų kilniems labdaros projektams“.
Pasak Lanos Del Rey, daugiau Holivudo žvaigždžių turėtų pasinaudoti savo įtaka bei galia ir padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Pati dainininkė renka ir aukoja pinigus organizacijai, kuri rūpinasi ir padeda benamiams.

Dar prieš Lanai Del Rey įkopiant į pramogų pasaulio olimpą, pragyvenimas iš muzikos jai buvo tik kaip atsarginis planas. Didžiausias viltis ne vieno hito atlikėja ir pasaulinė muzikos žvaigždė dėjo į socialinį darbą.
„Muzika buvo mano planas B. Gyvendama Niujorke nuo 18 metų dirbau socialine darbuotoja. Darbavausi centre, kuriame įsikūrusi benamių prieglauda ir reabilitacijos centras nuo alkoholio ir narkotikų priklausomiems žmonėms. Muzika man tuo metu buvo prabanga“, – yra sakiusi Lana Del Rey.

Nepaisant milžiniškos sėkmės muzikos pasaulyje, jos širdis vis dar priklauso labdaringai veiklai, o gyvenime ji siekia nuveikti kažką gero ir gražaus. „Pastaruoju metu mažiau laiko skiriu fondui, kuriuo rūpinuosi, tačiau praėjusią liepą mes atidarėme du centrus – Niujorke ir Los Andžele. Mano džiaugsmas, kuomet susilaukiu sėkmės muzikoje, ir pasitenkinimas, kokį gaunu dirbdama fonde, yra didžiulis ir šios abi veiklos mano gyvenimui suteikia didžiulį malonumą ir nuspalvina jį skirtingomis spalvomis“, – atskleidė Lana Del Rey.

Kol atlikėja galvoja, kaip padėti benamiams, jos albumas „Born to Die“ kopia į geriausiųjų olimpą. Per metus šio albumo buvo parduota 3,3 mln. kopijų ir tai jam garantavo geriausiai parduodamo 2012 metų albumo vardą pasaulyje. Su trenksmu muzikos pasaulyje debiutavo ne tik albumas, bet ir Lanos Del Rey išleisti singlai, kurių pasaulyje jau parduota apie 5 mln. Didžiulio ažiotažo sulaukia ir balandį prasidėsiančios atlikėjos gastrolės po Europą, į kurių daugelį koncertų bilietai jau išgraibstyti. 

Į vienos populiariausių ir gražiausių pasaulio moterų Lanos Del Rey koncertą birželio 4 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis