J.Jegorova pristato debiutinį albumą „Mano balsas“

Vieno didžiausių visų laikų muzikinių projektų Lietuvoje „Lietuvos balsas“ laimėtoja Julija Jegorova Meilės dieną, vasario 14-ąją, savo gerbėjus ir draugus kviečia į gyvos muzikos šventę klube „Tamsta“. Čia atlikėja kartu su gyvo garso grupe pristatys savo debiutinį albumą „Mano balsas“.

„Šiais metais mano antrąja puse per Šv. Valentino dieną bus mano albumas, tad su juo ir švęsiu“, – juokauja Julija. Dainininkė teigia, kad prieš koncertą jaudinasi labiau nei per „Lietuvos balso” finalą. „Tai bus pirmasis mano solinis koncertas, kuriame pristatysiu ir savo koncertinę programą. Jaudinuosi lyg prieš kokį egzaminą, net viskas kirba viduje. Tačiau tuo pat metu labai džiaugiuosi galėdama pagaliau publikai parodyti savo darbo vaisius“, – koncerto laukimo nuotaikas atskleidžia Julija.

Atlikėja sako, kad jai tai bus pati įsimintiniausia Šv. Valentino diena gyvenime: „Šią dieną švęsiu su savo kūdikiu, kurį pagaliau turėsiu rankose. Tai bus labai gražus, ramus, šiltas vakaras. Tikiuosi, kad į koncertą atėję žmonės pajaus tą šilumą ir mėgausis tuo kartu su manimi. Pabandysiu sukurti labai jaukią atmosferą, kad visi jaustųsi puikiai. Man - tai labai svarbi akimirka, ir ne tik dėl to, kad tądien švenčiama Meilės diena. Tiesiog tai puiki proga įsijausti į mus supantį gėrį, grožį“.

Koncerto metu skambės kūriniai ne tik iš debiutinio albumo „Mano balsas“. Klausytojai taip pat išgirs ir legendinę Whitney Houston dainą „I Have Nothing“. Julija sako, kad ši daina jai yra ypatinga ir kelia daug sentimentų dar nuo “Lietuvos balso” laikų, todėl tiek albumas, tiek pasirodymai be jos neįsivaizduojami. Julijai scenoje talkins ir kiti grandiozinio muzikinio konkurso „Lietuvos balsas“ metu sužibėję dalyviai – Gabrielius Vagelis, Ieva Zasimauskaitė, Berta Timinskaitė ir Julijos vokalo mokytoja Rosita Čivilytė su dukra Agneta.

Galimybę išleisti debiutinį albumą išskirtinio vokalo atlikėja laimėjo įveikusi daugybę konkurentų muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“. Būtent ši pergalė atvėrė galimybesJulijai dirbti su viena galingiausių pasaulio muzikos leidybos firmų „Universal Music“.
Jaukus, šiltas ir meilės muzikai kupinas debiutinio Julijos Jegorovos albumo „Mano balsas“ pristatymo koncertas klube „Tamsta“ jau vasario 14 dieną, 20.30 valandą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis