Magiškos „Nemirtingųjų kronikos: Nuostabūs sutvėrimai“

Penkios priežastys, dėl kurių „Nemirtingųjų kronikos“ turėtų pranokti pasaulį pavergusią „Saulėlydžio“ sagą.

Šią savaitę Lietuvos kino teatrus pasieks pirmoji naujosios magiškos ir įtraukiančios istorijos dalis – filmas „Nemirtingųjų kronikos: Nuostabūs sutvėrimai“ (angl. „Beautiful Creatures“). Valentino dienos savaitgalį startuojanti kino juosta, prognozuojama, gerokai pranoks finalą jau pasiekusią „Saulėlydžio“ sagą ir susilauks ne mažiau kritikų ir žiūrovų palankumo nei „Bado žaidynės“ ar filmai apie Harį Poterį.

Pagal to paties pavadinimo Kami Garcia ir Margaret Stohl romaną sukurtą juostą apie antgamtiškų galių turinčius jaunuolius ir jų meilę režisavo Richardas LaGravenese‘as, puikiai kino mėgėjams pažįstamas kaip filmų „P.S. Myliu Tave“ ir „Laisvės puslapiai“ kūrėjas, taip pat juostos „Myliu tave, Paryžiau“ bendraautoris.

Organizatorių archyvas
„Nemirtingųjų kronikos: Nuostabūs sutvėrimai“ – pirmoji iš penkių K.Garcia ir M.Stohl parašytų knygų serijos. Joje pasakojama apie 16-metį Itaną, gyvenantį mažame ir nuobodžiame Gatlino miestelyje, Šiaurės Karolinoje. Tačiau į miestą atkeliauja naujokė Lena, miesto keistuolio Reivenvudo dukterėčia. Ji, tiesiogine to žodžio prasme, mergina iš Itano sapnų. Paaiškėja, kad Lena – toli gražu ne paprasta mergina, o juodu su Itanu sieja ne tik abipusė simpatija, bet ir ypatingas ryšys, pakeisiantis jų gyvenimus.

Moviefone.com pateikė penkias priežastis, dėl kurių „Nemirtingųjų kronikos“ turėtų gerokai populiarumu pralenkti „Saulėlydžio“ sagą:

1. Rinktiniai aktoriai. Filme „Nemirtingųjų kronikos: Nuostabūs sutvėrimai“ vaidina net du „Oskarų“ laimėtojai – Jeremy Ironsas ir Emma Thompson, taip pat dukart „Oskarui“ nominuota Viola Davis, „Auksinio gaublio“ nominantė Emmy Rossum ir „Emmy“ apdovanojimo laimėtoja Margo Martindale.

Organizatorių archyvas
2. Herojai – tikri paaugliai. Kad ir kiek Edvardas Kalenas iš „Saulėlydžio“ būtų stengęsis, jis buvo nevisai tikroviškas, nemirtingas ir dar vampyras, pragyvenęs daugiau kaip šimtą metų. Paaugliai „Nemirtingųjų kronikose“ yra 16-mečiai, susiduriantys su tokiame amžiuje būdingomis problemomis. Na, nebent išskyrus tai, kad Lena be kita ko yra kerėtoja...

3. Užburianti veiksmo vieta. Filmo „Nemirtingųjų kronikos: Nuostabūs sutvėrimai“ veiksmo vieta išskirtinė – specialiai šiai juostai buvo sukurtas visas Gatlino miestas. Toks, kuriame apkalbos sklinda reaktyviniu greičiu, iš musės lengvai padaromas dramblys, o bendruomenė nemėgsta išsišokėlių ir saugo daugiau paslapčių nei, atrodytų, gali sutilpti tokio mažo miestelio teritorijoje. Tai ne šiaip miestas, tai – tarsi Lenos ir Itano Hogvartsas.

4. Svarbios temos. Pagrindinė „Saulėlydžio“ sagos siužeto linija, o drauge ir problema, buvo vampyro ir žmogaus meilė. „Nemirtingųjų kronikose“ vystoma ne tik jaunų žmonių meilės tema, bet ir tokios problemos kaip išankstinis nusistatymas, patyčios, fanatizmo pavojus ir besąlygiška meilė, tačiau ne tik dviejų žmonių, bet ir šeimos.

Organizatorių archyvas
5. Platesnis požiūris. Knyga „Nemirtingųjų kronikos: Nuostabūs sutvėrimai“ buvo parašyta Itano lūpomis. Joje atskleidžiama, kaip jis ir Lena išsiaiškina šimtmečių senumo paslaptis, kaip jie atranda savo miesto ir savo pačių galias, kaip vystosi jų santykiai. Čia veiksmas nebus sutelktas į kelias bučinių scenas, mat R.LaGravenese‘as su aktorių būriu paruošė žiūrovams tikrą antgamtišką nuotykį. Beje, pirmųjų peržiūrų dalyviai neabejoja, kad filmas „Nemirtingųjų kronikos: Nuostabūs sutvėrimai“ bus įdomus ir suaugusiems žiūrovams bei tiems, kurie anksčiau neskaitė šios serijos knygų, mat filmo režisierius – tikras pasakojimo meistras.

Kerinti istorija apie antgamtiškų galių turinčius jaunuolius ir jų meilę Lietuvą pasieks jau vasario 15-ąją.

Filmo „Nemirtingųjų kronikos: Nuostabūs sutvėrimai“ anonsas:

http://www.youtube.com/watch?v=uemnixWmoPQ&feature=player_embedded

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis