Knygų mugėje – renginiai vaikams

Vilniaus knygų mugės vaikų scenoje, kuri šiemet lankytojus pasitiks su „Augu skaitydamas“ pavadinimu, šurmuliuos gausybė renginių. Nuo penktadienio iki sekmadienio šioje scenoje vaikai galės susitikti su mėgstamais lietuvių autoriais – Algimantu Čekuoliu, Lina Žutaute, Rimantu Rolia ir kitais – bei sudalyvauti specialiuose renginiuose – literatūrinėje viktorinoje ir improvizuotuose pasakų skaitymuose su aktore Ilona Balsyte. Leidyklos „Alma littera“ pernai inicijuotas projektas „Augu skaitydamas“ tęsia pradėtą misiją – skatinti Lietuvą tapti daugiausiai skaitančia šalimi Europoje.

Vasario 22 d., Ilgąjį penktadienį, 17 val. „Augu skaitydamas“ vaikų scenoje vyks viktorina – protų mūšis – kurios metu 14-16 m. jaunimas bus kviečiamas pademonstruoti savo literatūrines žinias. Penkios komandos po tris asmenis susikaus penkiuose etapuose, kurių metu dalyviams bus užduodami klausimai iš skirtingų kategorijų, susijusių su literatūra: pasakos, eilėraščiai, lietuvių autoriai, personažai ir knygų ištraukos. Žaidimą ves TV laidų vedėjas Ignas Krupavičius.

Tą pačią dieną 18 val. vaikus kartu su tėveliais į knygos vaikams „Keturi žiemos vėjai“ pristatymą pakvies rašytojas ir žurnalistas A. Čekuolis kartu su dukra I. Čekuolyte, kurios iliustracijos papuošė šią knygą.

Vasario 23 d., Nekasdienių pasimatymų dieną, vaikų scenoje lauks keturi susitikimai su rašytojais. 12 val. rašytojas Rimantas Rolia pristatys savo knygelę „Žiemos išdaigos“. Kartu su aktore Dalia Mikoliūnaite iš aktorių trupės „Teatriukas“ vaikai bus kviečiami dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse – kurti iliustracijas šiai knygelei.

Leidykla "Alma littera"
13 val. į savo knygelės „Burbulų lietus“ vaikus pakvies rašytojas Česlovas Navakauskas. Šio renginio dalyvius taip pat linksmins „Teatriuko“ dainelės, sukurtos pagal rašytojo eilėraščius.

14 val. su vaikais susitikti atvyks jų jau pamėgta rašytoja ir dailininkė Lina Žutautė. Renginio metu bus pristatoma naujausia L. Žutautės knyga „Ferdinandas ir Pū“, organizuojamas kūrybinės dirbtuvės, o aktorių trupė „Teatriukas“ pakvies kartu padainuoti.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 75
Leidykla "Alma littera"
Vaikų renginių seriją šeštadienį pabaigs rašytojas Salemonas Paltanavičius su naujausia savo knyga „Eime į gamtą“. Knygos pristatymas kartu su „Teatruko“ aktore D. Mikoliūnaite vaikų scenoje vyks 15 val.

Paskutinę knygų mugės dieną sekmadienį, Šeimos dieną, 15 val. vaikų su tėveliais lauks netradicinis renginys. „Keistuolių teatro“ aktorė Ilona Balsytė kartu su kitais žymiais aktoriais bei teatro trupe „Teatriukas“ pasiskirstę vaidmenimis skaitys ištraukas iš vaikiškų pasakų.

Leidykla „Alma littera“, siekdama, kad Lietuva taptų daugiausiai skaitančia šalimi Europoje, vasario 21-24 dienomis kviečia knygų mylėtojus užsukti į parodų rūmuose „Litexpo“ vyksiančią Vilniaus knygų mugę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis