Istorinė kelionė per šešis mados dešimtmečius kartu su A.Vasiljevu

Vasario 23 d. (šeštadienį) mada besidomintiems bus ką išgirsti. Mados istorikas ir meno kritikas Aleksandras Vasiljevas, džiuginantis mados mylėtojus įvairių laikotarpių drabužių kolekcijomis, šįkart pristatys June Marsh knygą „Mados istorija: Nuo New Look iki šiandien“ („Šarkos knygos“).

„Mados istorija: Nuo New Look iki šiandien“ Lietuvoje pasirodė beveik tokiu pat metu kaip ir pirmasis knygos leidimas Didžiojoje Britanijoje. Todėl galima drąsiai teigti, kad knygoje – pati naujausia informacija apie šiandienos mados pasaulyje vykstančius reiškinius. Žinoma, nepamirštant apžvelgti aukštosios mados iki prabangių prekių, firminių butikų ir gatavų drabužių atsiradimo. Albume taip pat analizuojamos mados tendencijos ir pokyčiai mados pramonėje nuo New Look pristatymo 1947-aisiais iki šių dienų. Knygos autorė June Marsh, apie madą rašanti jau daugiau nei 40 metų, išsamiai pristato ne tik dizainerius, bet ir kitas mados pasaulio figūras: žurnalų redaktorius, butikų savininkus, fotografus ir modelius.

Organizatorių archyvas
Knygų mugės metu be mados ir stiliaus negalinčios gyventi asmenybės turės puikią galimybę praplėsti savo žinias apie mados istoriją – leidyklos „Šarkos knygos“, mados žurnalo „L‘Officiel Lietuva“ ir Alexandre Vassiliev fondo bendru kvietimu šešis mados dešimtmečius apžvelgs kolekcininkas, drabužių parodų ir daugybės knygų apie madą autorius Aleksandras Vasiljevas.

Maloniai kviečiame vasario 23 d. (šeštadienį) 19 val. į Litexpo parodų rūmus, 3.2 konferencijų salę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis