Išskirtinis koncertas “Laikas keistis”

Likus kelioms dienoms iki išskirtinio “G&G Sindikato” koncerto menų fabrike “Loftas” savo mintimis apie “Laikas keistis” idėją dalinasi grupės nariai Gabrielius Liaudanskas-Svaras bei Artūras Matkevičius-DJ Mamania. Šį penktadienį kolektyvas pristatys tiek senas dainas, tiek naujus, dar visiškai negirdėtus kūrinius. Muzikinio pasirodymo ekskliuzyvas bus kuriamas su išimtinėmis instrumentinėmis aranžuotėmis.

Koncerto “Laikas keistis” konceptas kilo iš daugiau nei prieš mėnesį išleisto tokio paties pavadinimo singlo. Šio kūrinio lyrikos pamatus “sudėjo” grupės narys Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Anot paties atlikėjo, jam ši daina labai daug reiškia ir savo tekstais jis metaforiškai apeliuoja į vidinius žmogaus pokyčius.
“Mum visada atrodo, kad mes viską žinome. Ir mum visada aišku, ką daryti, kad būtų teisinga. Kai atsimerki suvoki, jog visas blogybes matai tiktai kituose. Mes linkę pateisinti save ir ieškoti ydų artimuosiuose. Kartais reikia bent akimirkai sustoti ir pažvelgti į save patį, kažką pakeisti iš vidaus. Tiek daina, tiek frazės idėja sukasi apie žmogiškus dalykus. Apie vidinius pokyčius”, - idėjos reikšmę paaiškina Svaras.

Šio penktadienio muzikinis performansas taip pat apeliuoja į pokyčius, tiesa kiek kitokius. “Laikas keistis” koncertui grupė yra paruošusi virš 20 kūrinių, kurie šįkart suskambės naujai. “Visada norėjosi kiek ištrūkti iš seniai brandintų muzikinių rėmų, todėl sena Sindikato klasika bei visiškai negirdėti kūriniai bus atlikti su specialia aranžuote, be abejo, nenuklystant nuo hiphopo žanro. Visada atrodo, jog esame jau užsigrūdinę ir pasiruošę viskam, tačiau visvien gimsta kažkas naujo, kas pareikalauja dar daugiau jėgų ir laiko. Panašu, jog mėgstame patys sau daryti išbandymus, kurie dažnai atneša labai gerų rezultatų. Nuo jų gerai ir klausytojui, ir mums”, - entuziastingai apie renginį kalba Artūras Matkevičius-DJ Mamania.

Specialiai šiam koncertui bus pasikviestas didis profesionalių muzikantų desantas, kiekvienam kūriniui bus pritaikytos video projekcijos, o sceną apipavidalins papildomas apšvietimas. Už gero vakarėlio tonusą prieš ir po “G&G Sindikato” pasirodymą bus atsakingas diskžokėjas Moodbase.

Nepraleisk progos pamatyti ekskliuzyvinį “G&G Sindikato” pasirodymą jau šį penktadienį, vasario 22 d. menų fabrike “Loftas”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis