Kovo 8-ąją - „Kino pavasario“ nuolaidos ne tik moterims

Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ jau 18-tus metus žiūrovus džiugina ne tik puikiais filmais, bet ir galimybėmis juos pamatyti pigiau. Viena tokių progų – pavasariška kovo 8-osios šventė. Šiandien pigesnius bilietus kviečiamos įsigyti ne tik moterys, bet ir jas nudžiuginti norintys vyrai.

„Kovo 8-oji yra puiki ir šilta tradicija, skirta pagerbti ir priversti nusišypsoti visas moteris. Tačiau mes norime, kad ši diena keltų nuotaiką visiems, tad nepamirštame ir vyrų, kviesdami juos palaikyti moterims kompaniją kine,“ – pasakoja festivalio direktorė Vida Ramaškienė.

Pavasarišką Moters dieną kartu su „Kino pavasariu“ paminėti ir bilietus su nuolaida įsigyti žiūrovai yra kviečiami tik kino teatrų kasose. Speciali kaina taikoma pavieniams bilietams ir abonementams.

Kasmet ši šventinė akcija sulaukia itin didelio populiarumo, vis didesnis „Kino pavasario“ gerbėjų būrys užgula kino teatrų kasas. Tad festivalio organizatoriai siūlo nedelsti - traukti į kino teatrus jau dabar ir pasinaudoti šventine proga įsigyti bilietų į nepamirštamus kino seansus pigiau.

Daugiau informacijos apie akciją: http://www.kinopavasaris.lt/bilietai

Apie festivalį:
18-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ vyks kovo 14-28 d. Tai – didžiausias kino renginys Lietuvoje, pernai pritraukęs daugiau nei 70 tūkst. žiūrovų, ir vienas ryškiausių kino festivalių Rytų Europoje. Šiemet „Kino pavasaryje“ bus parodyta apie 230 filmų, kuriuos festivalio atstovai atrinko, per metus aplankę daugiau nei 20 tarptautinių festivalių: Kanų, Berlyno, Venecijos, Toronto, San Sebastiano, Karlovy Vary, Sandanso, Roterdamo, Sarajevo ir kitų.

Daugiau informacijos: www.kinopavasaris.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis