Šv. Patriko proga E.Jennings su Vee apkeliaus 3 miestus per 2 naktis

Šv. Patriko dienos proga Erica Jennings kartu su Victoru Diavara jau šį savaitgalį pasirodys specialiame projekte ir mini ture po Lietuvą „Jameson pristato: Tabami goes Irish“.

„Mudu su Vee esam pakviesti surengti tris koncertus trijuose miestuose per dvi dienas. Atliksime geriausias ir žinomiausias airių dainas. Manau, kad bus be galo linksma, nes tas dainas tikrai žino kiekvienas“, – sako airių kilmės dainininkė E. Jennings.

Visame pasaulyje išsibarsčiusios airių bendruomenės Airijos globėjo Šv. Patriko dieną išpopuliarino taip, kad dabar ji yra viena žymiausių nacionalinių švenčių ir yra minima daugelyje pasaulio šalių.

„Dublino centre kasmet kovo 17 dieną vyksta didžiulis paradas, visi pasipuošę žalia spalva ar tradiciniais airių kostiumais eina į gatves, dainuoja, groja, šokia nuo ryto iki kitos dienos ryto“, – prisimena dainininkė.

Taip pat Erica pamini ir tai, kad daugybė airių svetur, ar jie būtų įsikūrę Niujorke ar Australijoje, kur net apie 40% australų yra airių kilmės, Šv. Patriko dieną rengia dideles šventes. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ta proga taip pat netrūks linksmybių.

Kovo 15 d. Erica su Victoru pasirodys Kauno klube „G-Loft“ ir vėliau tą pačią naktį Vilniuje klube „Tarantino“. Kovo 16 d. jiedu vyks į pajūry ir linksmins bei patys siaus Klaipėdos klube „DR.Who“.

Visų trijų vakarėlių metu skambės airių muzika, vyks specialūs žaidimai, „Jameson“ komanda kvies sukti laimės ratą ir dalins prizus. Žinomų atlikėjų pasirodymus tęs vietiniai didžėjai rezidentai, o vakarėliai nesibaigs be aušros.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis