Dėl A.Rybako vizito klaipėdietė prarado kalbos dovaną

Trečiadienio vakare į Lietuvą savo 5 dienų turui atvyko „Eurovizijos“ nugalėtojas Alexandras Rybakas. Pagrindinis atlikėjo tikslas – susitikti su gerbėjais, pristatyti dainas, pabendrauti su žiniasklaidos atstovais. Pirmųjų viešnagės dienų metu atlikėjas jau spėjo pasirūpinti ir gera savo išvaizda bei savijauta.

Trečiadienį Rygos oro uoste nusileido lėktuvas iš Turkijos, kuriuo į Baltiją atvyko baltarusių kilmės norvegų atlikėjas A.Rybakas. Iš Rygos kartu su koncertinės agentūros atstovu jis išvyko į Šiaulius. Čia atlikėjas davė interviu vienai televizijos laidai ir koncertavo naktiniame klube.

„Šiauliečiai šiltai priėmė Alexandrą, nuoširdžiai palaikė ir linksminosi per koncertą, – sako į Lietuvą „Eurovizijos“ nugalėtoją atvežęs Ramūnas Dieliautas. – Aš asmeniškai noriu pagirti Alexandrą. Nors ir po varginančios kelionės, tačiau jis puikiai atsilaikė, šauniai atidirbo. Beje, pats atlikėjas bene labiausiai susižavėjo kartu su juo Lietuvoje pasirodančiu šokių kolektyvu „Time to Show“. Jis ne kartą liaupsino jaunuosius šokio virtuozus.“

Pernakvojęs geriausiame Šiaulių viešbutyje, kurio vadovai pasirūpino, kad garbingam svečiui būtų patiekiamas geriausias maistas, o kambariuose būtų tam tikra temperatūra, ketvirtadienį A.Rybakas pajudėjo į Klaipėdą. Ten jis viešėjo vietinėje radijo stotyje ir davė interviu laikraščiui.

Vėliau Alexandras nusprendė pasivaikščioti po giedro dangaus nušviestą Klaipėdą. Netrukus „Eurovizijos“ žvaigždė sulaukė klaipėdiečių dėmesio. Vietiniai vėrė užsienio svečią smalsiais žvilgsniais, fotografavosi kartu su juo ir prašė autografų.

Tačiau bene labiausiai atlikėjas nustebino kelias Klaipėdos prekybininkes. „Alexas savo viešnagės metu Turkijoje pametė plaukų priemones, todėl uostamiestyje nusprendė nusipirkti naujų. Užėjęs į parduotuvę, privertė aiktelėti pardavėją. Moteris iš nuostabos, kad parduotuvėje apsilankė Europos žvaigždė, prarado kalbos dovaną. Sunkiai rinko žodžius tiek angliškai, tiek rusiškai“, – smagią istoriją prisiminė agentūros „Perfection“ vadovas R.Dieliautas, visą laiką buvęs kartu su atlikėju.

Klaipėdoje A.Rybakas apsilankė ir vaistinėje, kur nusprendė pasirūpinti savo akimis. Dainininkas nešioja akių lęšius, jam Lietuvoje prireikė nusipirkti specialaus skysčio. Vaistininkė maloniai aptarnavo garbų klientą, patarė, kurią prekę geriau pasirinkti, o galiausiai patikino, kad ketina apsilankyti muzikanto koncerte.

Šiandien atlikėjas atvyksta į sostinę, kur jo laukia dar keli interviu, vienas svarbus susitikimas ir pasirodymas Vilniaus gėjų klube. Šeštadienį atlikėjas viešės Kaune, o sekmadienį vėl vyks į Vilnių, kur dalyvaus muzikiniame projekte „Chorų karai“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis