M.Driver herojė filme „Pašėlę pirmieji metai“ - apie seksualines svajones

Pikta ant viso pasaulio, ciniška ir pilna pagiežos – tokia garsios britų aktorės Minnie Driver herojė naujoje, neįtikėtinai sąmojingoje ir intriguojančioje romantinėje komedijoje „Pašėlę pirmieji metai“ (angl. „I Give It a Year“), kurią žiūrovams pristato filmų „Tegyvuoja meilė“ ir „Bridžitos Džouns dienoraštis“ kūrėjai. Tad nenuostabu, kad šiandien Lietuvos kino ekranus pasiekusioje juostoje rikošetu nuo šios aikštingos vidutinio amžiaus moters kliuvo ir jaunajam popdievaičiui Justinui Bieberiui.

43-ejų M.Driver, kuri buvo nominuota „Oskarui“ už vaidmenį filme „Gerasis Vilas Hantingas“ filme „Pašėlę pirmieji metai“ įkūnija pagrindinės herojės Nat seserį – tulžį liejančią ir ilgos, nelaimingos santuokos išvargintą harpiją, svajojančią apie naujus potyrius ir „šviežieną“.

Viename siužete kalba pakrypsta apie seksualinį gyvenimą. Moterys jį lygina su populiarių atlikėjų muzika, būtent tada M.Driver herojė ir prisimena J.Bieberį. „Iš pradžių mėgstamos muzikos klausai dažnai ir daugybėje vietų – automobilyje, neįgaliųjų tualeto kabinoje, senelės ligoninės palatoje. O vėliau nebesiklausai muzikos visai – nebent per gimtadienį ar kai esi visiškai girta. O kai kas nors tau parodo Justino Bieberio vaizdo klipą kai esi biure, vienintelis dalykas, apie kurį gali pagalvoti yra „tai“...“ – geidulingai apie trokštamus intymius santykius kalba ji. Aktorės Annos Faris herojė dar paaštrina pokštą perklausdama: „Argi jam ne penkiolika?“ Tuomet M.Driver atkerta: „O, jis tikrai žinotų ką daryti. Aš mielai sudoročiau Bieberį.“

Organizatorių archyvas
Nors pats 19-metis J.Bieberis šios scenos žiniasklaidai nekomentavo, M.Driver per Londone vykusią filmo „Pašėlę pirmieji metai“ premjerą tikino, kad jos herojė išties pasiryžusi bet kam. „Naomi sako, kad ji sudorotų Bieberį ir tai tikrai žiauru. Ji tikrai bjauri, sako netinkamiausius žodžius netinkamiausiu metu. Ji – tikra grobuonė“, – juokėsi aktorė.

Nors filme M.Driver įkūnyta Naomi negaili jaunajai sesutei patarimų pati aktorė Telegraph.co.uk prisipažino nieko nenutuokianti apie santykius. Tą įrodo ir jos gyvenimo istorija – ji vieniša motina, iki šiol neradusi sau tinkamo vyro. „Geriau neprašykite manęs patarti. Gyvenime nieko apie santykius nenutuokiu, juk iki šiol esu viena“, – su šypsena sakė ji. Ketverių metų sūnaus Henry aktorė susilaukė su prodiuseriu Timothy Jonathanu Lea, su kuriuo jos nesiejo ilgalaikiai santykiai.

Nuo šiandien Lietuvos kino teatrus pasiekusioje romantinėje komedijoje be M.Driver vaidino tokie aktoriai kaip Rose Byrne, pažįstama iš juostų „Sunokusios pamergės“, „Tūnąs tamsoje“ ir „Iksmenai: pirma klasė“, filme „Pi gyvenimas“ pasirodęs Rafe‘as Spallas, iš „Paties baisiausio filmo“ juostų pažįstama aktorė Anna Faris, Simonas Bakeris, atlikęs pagrindinį vaidmenį seriale „Mentalistas“ ir kiti.

Filmo „Pašėlę pirmieji metai“ anonsas:
http://www.youtube.com/watch?v=UQr9EoTFh6E&feature=player_embedded

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis