“Tamsta muzika 2013” kelia sparnus į Trakus

Liepos 12-14 dienomis kasmetinis „Tamsta muzika“ festivalis lauks savo gerbėjų bei melomanų jau 5-ajame renginyje. Šį kartą festivalis persikelia į arčiau Vilniaus esančią aplinką – 3 dienas muzika skambės visame Trakų mieste. Muzikiniai pasirodymai, scenos, pramogos jaunimui, šeimoms ir vaikams, gatvės šokiai, menininkų turgeliai bus išsibarstę ir užgrobs ištisą miesto teritoriją.

Daugiausia dėmesio festivalio programoje skiriama mūsų šalies grupėms – šiemet čia pasirodys virš 20 atlikėjų: Alina Orlova, Leon Somov&Jazzu, Poliarizuoti stiklai, Saulės kliošas, kt. Planuojamas ir svečių iš užsienio pasirodymas. Organizatoriai kol kas dar neskelbia vardų, tačiau išsiduoda, kad tariamasi net su 3 užsienio atlikėjais, o bene labiausiai laukiamas – populiarusis SHAGGY, “It wasn’t me” ir “Boombastic” dainų autorius. Žinant, kad festivalio organizatorių muzikinis skonis nepriekaištingas ir čia jau koncertavo tokios žvaigždės kaip Little Dragons, Aloe Black ir Sam Sparro, dėl šių metų programos nekyla abejonių – “Tamsta muzika” tikrai nustebins mus ir mūsų draugus.

Bilietai jau prekyboje, jų kiekis ribotas ir jie brangs, tad norintieji raginami nelaukti ir vasarai pasiruošti jau dabar!

Daugiau informacijos www.tamstamuzika.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis