J. Malkovichius filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ prabilo lietuviškai

Lietuvoje apie mėnesį 2011-aisiais viešėjęs ir čia filme „Sibirietiškas auklėjimas“ filmavęsis garsusis aktorius Johnas Malkovichius, panašu, iki šiol prisimena mūsų šalį ir lietuvių kalbos pamokas. Nusifilmavęs naujojoje veiksmo komedijoje „Rizikinga erzinti diedukus 2“ (angl. „RED 2“) jis nutarė paimprovizuoti ir akimirką prabilti lietuviškai.

Vienoje paskutiniųjų neseniai pasirodžiusio naujojo filmo anonso scenų 59-erių J.Malkovichiaus herojus drauge su kitais personažais švenčia. Juostoje minima Maskva, galbūt todėl gerdami degtinę kone visi aktoriai keldami taureles sako „Į sveikatą!“ rusiškai. Paskutinysis stikliuką pakelia J.Malkovichius, tačiau jis aiškiai pasako lietuviškąjį „Būkim!“ Atrodo, tarsi jis dar norėtų pratęsti tostą, tačiau pamiršta žodį ir užuot gaišinęs bendražygius tiesiog išgeria.

Organizatorių archyvas
Filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ pasirodo visas garbingas Holivudo žvaigždynas – be J.Malkovichiaus juostoje taip pat vaidina Bruce‘as Willisas, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, Anthony Hopkinsas ir Catherine Zeta-Jones. Pastarieji trys – „Oskarų“ laureatai.

Organizatorių archyvas
Naujausiame veiksmo filme į pensiją išėję geriausi CŽV agentai sugrįžta į grėsmingą žaidimą – susivieniję į elitinę komandą jie mėgina atrasti dingusią nedidelę, bet labai pavojingą atominę bombą. A.Hopkinsui teko įkalinto ir kiek kvaištelėjusio mokslininko, netikėtai tampančio vienu B.Williso ir J.Malkovichiaus bendražygių vaidmuo, o štai H.Miller parodo turinti tiek parako ir kovinio meistriškumo, kad jai pavydėti galėtų ir perpus jaunesnės agentės. Žinoma, žibalo į ugnį ir seksualumo šliūkšteli nepakartojamoji C.Zeta-Jones. Lietuvą filmas „Rizikinga erzinti diedukus 2“ pasieks liepos 26 dieną.

Naujasis filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ anonsas:

http://www.youtube.com/watch?v=ZfB8QwYBPxY

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis