Laimėkite kelionę į Nicą!

Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją, dovanoja mums gerą savijautą ir puikią nuotaiką. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis.

„L‘Occitane“ – prancūziška kosmetika, kurianti autentiškus produktus jūsų veido, kūno ir plaukų, priežiūrai. Pasitelkę tradicijas ir vertybes, suvieniję jėgas su chemikais, kosmetologais ir dermatologais, „L‘Occitane“ sukūrė efektyvias veido priemones, kurios puikiai įveikia ne vieną veido odos problemą.

„Kiekvienas „L‘Occitane“ veido priežiūros produktas atskleidžia augalų išskirtines savybes ir pasakoja tikras istorijas. Mes nieko nekuriame, viskas ateina iš gamtos.“ – pasakoja „L‘Occitane“ įkūrėjas Olivier Baussan.

Šiais metais „L‘Occitane“ parengė programą, kurioje dalyvaujančios moterys ir vyrai gali išbandyti gausybę specialiai jiems pritaikytų produktų ir žingsnis po žingsnio įsigyti visas reikalingas priemones veido odos puoselėjimui.

Dalyvauk veido priežiūros programoje ir laimėk kelionę į Nicą!
Užsiregistruodami veido priežiūros programoje, jūs dalyvaujate loterijoje laimėti kelionę į Nicą. Norint tapti programos dalyviu, neprivaloma pirkti. Žaidime dalyvauja visi, užsiregistravę programoje iki 2013 m. rugpjūčio pabaigos. Laimėtoją rinksime 2013 rugpjūčio 31 d., informuosime asmeniškai ir paskelbsime „L‘Occitane“ facebook paskyroje.

Kam skirta programa?
Tai ypatinga „L‘Occitane“ veido odos priežiūros lojalumo programa, kurios metu Jūs galėsite įsigyti specialiai Jums parinktas veido priežiūros priemones už ypatingą kainą.

1. Užsiregistruokite išsamiai veido odos priežiūros KONSULTACIJAI artimiausiame „L‘Occitane“ salone. Konsultacijos metu profesionali konsultantė nustatys Jūsų odos poreikius ir parinks veido odai tinkančias priemones, bei duos jas išbandyti namuose.

2. Jeigu kremas ar drėkiklis Jums tiks ir patiks, dovanosime 20 Lt nuolaidą standartinio dydžio veido kremui. Perkant veido kremą bus suteikta galimybė įsigyti veido prausiklį arba toniką su 50% nuolaida. Taip pat duosime išbandyti kaukę bei veido šveitiklį.

3. Perkant paakių kremą ar balzamą (veido kremą) suteiksime 50% nuolaidą veido kaukei, šveitikliui arba serumui.

4. 15% nuolaida visai veido priežiūros rutinai (veido prausiklis, tonikas, kremas). Galioja perkant mažiausiai 2 veido priežiūros produktus, iš kurių vienas turi būti veido kremas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis