Aktorius V.Vaughnas antrą kartą taps tėvu

Pranešama, kad gandrai Vince'o Vaughno ir jo žmonos Kylą Weber šeimą aplankys jau rugpjūčio 5 dieną. Tai bus antrasis šios prieš trejus metus susituokusios poros vaikas – jiedu jau augina dvejų metų dukrelę Locklyn.

Aktorius prisipažino, kad dukters gimimas jo gyvenimui suteikė naują prasmę. Pranešęs Locklyn džiugią naujieną apie būsimą broliuką arba sesutę, V. Vaughnas tikino, kad dabar gyvenimas tapo dar spalvingesnis.

„Jaučiuosi labai laimingas. Mano žmona – nuostabi moteris. Pamenu, kai laukdamiesi pirmojo kūdikio, pirmą kartą apsilankėme pas gydytojus. Tądien Kylai pasakiau, kad pagaliau mes busime tikra šeima, turinti bendrų įsipareigojimų, pavyzdžiui, lankytis pas medikus,“ - juokaudamas apie džiaugsmą tapti tėvu pasakojo aktorius V.Vaughnas.

Tiesa, V. Vaughnas prisipažino, kad šeimos pagausėjimas jį privertė nuolat dėl visko nerimauti: „Anksčiau buvau atsakingas tik pats už save, tačiau nuo šiol mano rūpestis skirtas ne sau, o žmogučiams, kurie be manęs nieko negalėtų padaryti patys. Be to, nuo šiol esu priverstas planuoti ir ateitį. Žmonės vis klausinėja, kokį koledžą lankys tavo vaikai ir panašiai. Dievaži, turiu apie tai galvoti jau dabar!“, - su šypsena tikino aktorius.

Netrukus V. Vaughną bus galima pamatyti komedijoje „Praktikantai“. Čia – juokinga situacija: į ketvirtą dešimtį įžengę pardavimų vilkai Bilis ir Nikas užsispiria gauti prestižinį darbą „Google“. Tačiau pirmiausia jie čia turi atlikti praktiką… Papuolę tarp ambicingų jaunuolių senieji „genijai“ turi sužibėti savo idėjomis ir tapti „Google” dievais!

Juosta Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo birželio 14 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis