Komedijos su S.Bullock filmavime – tikro žudiko gaudynės

Komedijos „Vienas šūvis. Dvi kulkos“ (orig. „The Heat“) filmavimo aikštelėje paplito graudus anekdotas, esą juosta traukia nemalonumus. Filmo, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka „Oskaro“ laureatė Sandra Bullock, užkulisiai priminė tikrą kriminalinę dramą. Iš pradžių juostos filmavimo darbus sutrikdė autobuso ir sunkvežimio avarija, o po poros dienų – kruvinas incidentas, vienam jo dalyvių kainavęs gyvybę.

Pastarasis įvykis buvo tarsi talentingo scenaristo susuktas įtempto siužeto trileris. Netoli filmavimo aikštelės kilęs aistringas praeivių ginčas, netrukus peraugo į kruviną konfliktą – vienas incidento dalyvis buvo nudurtas, o du 17-os ir 21-erių metų jaunuoliai sunkiai sužeisti.

„Vienas šūvis. Dvi kulkos“ filmavimo aikštelėje apsauginiu dirbęs policijos pareigūnas, pastebėjęs įnirtingas įtariamo žudiko gaudynes, pats įsitraukė į pavojingą veiksmą ir padėjo sugauti nusikaltėlį.

Ir nors įtariamasis buvo sulaikytas ir išvežtas į areštinę, šis incidentas gerokai apkartino filmo „Vienas šūvis. Dvi kulkos“ komandos nuotaikas. Juolab, kad tai buvo jau ne pirmasis nemalonus įvykis sutrikdęs filmavimo darbotvarkę.

Kelios dienos prieš šį incidentą, į filmavimo aikštelėje stovintį sunkvežimį įsirėžė Bostono miesto autobusas. Nors tąkart buvo išvengta žūčių, mažiausiai 11 žmonių buvo nugabenti į ligoninę, o likusieji avarijos dalyviai, po vietoje suteiktos pirmosios pagalbos, išleisti gydytis ambulatoriškai.

Sutapimas, bet įtempto veiksmo netrūksta ir šiais incidentais filmavimo aikštelėje paženklintos komedijos „Vienas šūvis. Dvi kulkos“ siužete. Aktorė Sandra Bullock juostoje įkūnija specialiąją FTB agentę Sarą, kuriai porininke paskiriama Bostono policininkė Šenon. Jų užduotis – sugauti žiaurų narkotikų baroną, bet yra vienas „bet“ – Sara niekad neturėjo porininko. Tiesą sakant, ji apskritai neturėjo draugų.

Ar pavyks šioms dviems damoms tapti tvirtu ginklu ir vienu šūviu išspręsti sunkią gatvių bylą Lietuvos kino teatruose pamatysime jau nuo liepos 12 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis