„Volfas Engelman Gyvai“ vasarą Kaune sveikins su „Happyendless“

Atviro oro sezonas – atidarytas, metas planuoti vasaros pramogas, kurių sąraše muzika užima aukštą vietą. Naujas gyvų koncertų ciklas „Volfas Engelman Gyvai“ kviečia vasaros ketvirtadienius leisti Kauno „Ryšių kiemelyje 837“. Pirmieji ciklo svečiai – grupė „Happyendless“, į sceną kopsianti gegužės 23-ąją.

1998-aisiais susibūrę, bet iš esmės septintuosius aktyvios veiklos metus skaičiuojantys „Happyendless“ vyrai savo „sąskaitoje“ turi du studijinius albumus. Tai – 2008-aisiais išleistas debiutinis „Room for Mistakes“ ir prieš porą metų kinot eatruose 3D technologijų pagalba pristatytas „Cinema“.

Už debiutinį savo kūrinį „Power Forever“, įkūnytą spalvingu vaizdo klipu, 2008-aisiais „Happyendless“ apdovanoti „MTV Europe Music Awards“ statulėle kaip geriausi Baltijos šalių atlikėjai. Energijos kupiną grupės kūrybą įvertino ir lietuviai – statulėlės „Happyendless“ įteiktos „Bravo“, „Radiocentro“ „Pravdos naujokų“ apdovanojimuose.

Charizmatiškasis projekto vokalistas Saulius Prūsaitis, be repeticijų ir koncertų su „Happyendless“, randa laiko ir asmeniniams eksperimentams. Prieš porą metų atsargiai solinę kūrybą ėmęs pristatinėti dainininkas šiandien žinomas kaip „Face white“. Žiemą baigęs daug šurmulio sukėlusiu singlu „No More Drama“ Saulius Prūsaitis ruošiasi išleisti ir solinį albumą.

Tolimesniuose ciklo renginiuose pasirodys daugelis šiuo metu įdomiausių ir aktualiausių lietuviškos muzikos projektų bei atlikėjų. Gegužės 30-ąją kiemelyje viešės grupė „Keymono“, birželio 13-ąją – „G&G Sindikatas“. Sezonui įsibėgėjus jau suplanuoti „The Ball & Chain“, Leon Somov & Jazzu, „Saulės kliošo“ , Jurgos Šeduikytės koncertai. Visi jie – nemokami.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis