Baltas paukštis. V.Kernagiui atminti

Pasitikite vasarą skambant gražiausioms Vytauto Kernagio dainoms! Gegužės 26 d. 19 val. nuostabios gamtos apsuptyje – Vilniaus universiteto botanikos sode - charizmatiškasis bosas Liudas Mikalauskas kartu su kvartetu „Bass Arco“ nudžiugins gerai žinomomis, mylimomis melodijomis, įvilktomis į naują muzikinį rūbą.

Taip pat skaitykite:
Kvietimai į „Simfoninę diskoteką“ gali būti Tavo!
Rytų horoskopas kitai savaitei
Laimėk kvietimus dviems į kino filmą „Kolibrio efektas“

„Baltas paukštis“ – tai muzikinė-literatūrinė kompozicija, skirta maestro V. Kernagio atminimui. Pasak L. Mikalausko, šią programą pristačiusio beveik visoje Lietuvoje, ją jautriai ir nepaprastai šiltai priėmė tiek didmiesčių, tiek mažiausių miestelių klausytojai: „Ji praturtina ne tik klausytojus, bet ir atlikėjus – tarp kūrinių, skaitant ištraukas, linksmus nutikimus bei intriguojančius sutapimus, žiūrovai galės bent trumpam pasinerti į įvairiapusės V. Kernagio asmenybės patirtį bei dar kartą prisiminimuose pabūti kartu su Juo“. Koncerte skambės tokios dainos kaip: „Baltas paukštis“, „Kalnai ant kalnų“, „Išeinu“, „Mūsų dienos kaip šventė“ ir kt.

Būtina pažymėti, jog programos sėkmę įtakojo ir atlikėjų profesionalumas. L. Mikalauskas – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas bei daugelio tarptautinių konkursų laureatas, pasižymintis išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu. Plačiajai publikai jaunas atlikėjas pažįstamas kaip „Triumfo arkos“ nugalėtojas. 2011 m. L. Mikalauskas įgijo du Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijos Magistro diplomus: atlikėjo ir pedagogo. Šiuo metu dirba Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, taip pat ruošia vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Panevėžio muzikiniame teatre, Klaipėdos muzikiniame teatre.

„Bass Arco“ styginių kvartetas, išsiskiriantis sudėtimi. Jį sudaro trys violončelės ir kontrabosas. Sakoma, jo violončelės garsas artimiausias žmogaus balsui, todėl atlikėjai nusprendė, jog būtent toks instrumentinis pritarimas tiks labiausiai.

Taigi, „Baltas paukštis“ vėl kelia sparnus skrydžiui į Vilnių, liudydamas, jog tikroms vertybėms, užkoduotoms neįmantria melodija ir prasmingu tekstu, abejingų nėra

Koncertas „Baltas paukštis“ – V. Kernagiui atminti vyks gegužės 26 dieną, Vilniaus universiteto botanikos sode (Kairėnų g. 43, Vilnius)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis