Atlikėjas Č. Gabalis dėl panašumo į B. Adamsą uždirbo dėžę viskio

Šį šeštadienį į sceną lips garsus atlikėjas Česlovas Gabalis, kadaise pramintas lietuviškuoju Bryanu Adamsu. Pasirodo, ne tik lietuviams dainininkas primena Kanados legendą: dėl savo panašumo į B.Adamsą Č.Gabalis dainuodamas Jungtiniuose Arabų Emyratuose uždirbo pilną dėžę viskio!

Taip pat skaitykite:
Roko balades trauks balsingiausi šalies rokeriai

„Tai sena, bet juokinga istorija, – sakė dainininkas. – Prieš daugelį metų kartu su krūva muzikantų ir šokėjų iš Lietuvos dirbome Jungtinių Arabų Emyratų klubuose. Aš su grupe buvau paruošęs B.Adamso dainų programą. Turėjome vieną vietinį gerbėją, kuris klausydavosi mūsų kas vakarą, nors prisipažino netikintis, kad mes grojame ir dainuojame gyvai. Jam įtarimų kėlė tai, kad mano balsas nesiskyrė nuo originalo.“

Vyrai nusprendė išsiaiškinti, kas yra kas, ir susilažino iš dėžės viskio. „Mes jam leidome prisėsti prie garso operatoriaus pulto ir sukinėjant visokias rankenėles įsitikinti, kad dainuojame gyvai, o ne pagal B.Adamso fonogramą. Taip mes dovanų gavome pilną dėžę viskio. Kad nemeluoju, galėtų paliudyti kartu dainavusi Rosita Čivilytė ir mūsų gastrolęs organizavęs Žilvinas Žvagulis“, – šypsodamasis pasakojo Č.Gabalis.

Atlikėjas Česlovas Gabalis
Atlikėjas Česlovas Gabalis
DELFI

Dainininkas nepyksta, kad yra nuolat lyginamas su kanadiečių roko žvaigžde. „Ką jau čia padarysi, jei jau tembrai tokie panašūs“, – juokiasi lietuvių rokeris.

Be to, lietuviui B.Adamso dainos yra prie širdies – juk vien dėl balsų panašumo jų nesiimtų atlikti.
„Man labiau patinka atlikti ir klausytis roko baladžių, tarp jų – ir B.Adamso, bet tai nereiškia, kad nėra gražių popbaladžių. Pavyzdžiui, man labai patinka Ronano Keatingo „If tomorrow never comes“, – vardijo grupės „Pelenai“ vokalistas.

Koncerte jam patikėta atlikti tokius garsius B.Adamso kūrinius kaip „Please Forgive Me“, „Everything I do“. Kartu su kitais dviem koncerto dalyviais – Jeronimu Miliumi ir Povilu Meškėla Č.Gabalis trauks ir garsiąją baladę „All for Love“ iš filmo „Trys muškietininkai“.

Koncerte taip pat skambės „Metallica“, Ozzy Osbourno, „Queen“, „Deep Purple“, „Foreigner“, „Depeche Mode“, „Tears for Fears“ ir kitų žinomų atlikėjų bei grupių kūriniai.

Koncertas „Roko baladės“ su P. Meškėla, Č. Gabaliu ir J. Miliumi bei LVSO orkestru, tą vakarą diriguojamu jauno dirigento Ričardo Šumilos, birželio 8 d. 20 val. Vilniaus paveikslų galerijos kieme.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis