Karklėje roko karaliai „The Rasmus“ šėls iki paryčių

Stipriai sugroti, stipriai įdegti ir rytą atsibusti nežinia kieno palapinėje – šiaurietišku santūrumu nepasižymintys „The Rasmus“ nekantriai laukia susitikimo su ištikimais fanais Lietuvoje po dvejų metų pertraukos.

Taip pat skaitykite:
Lietuvos hiphopo veteranai užkurs muzikos ir pramogų fiestą
Kas vyksta teatro pasaulyje birželį

„The Rasmus“ nusiteikę išspausti šimtą procentų malonumo iš savo pasirodymo festivalyje „Karklė Live Music Beach“. Roko grupės lyderis Lauri Ylönen ant Baltijos kranto rugpjūtį tikisi išvysti daug besišypsančių veidų, daug žavingų moterų.

- Ar intensyvus „The Rasmus“ koncertų grafikas artimiausiais mėnesiais?
- Šią vasarą pasirodymų bus mažiau, nes pradėjome naujus įrašus. Koncertų bus palyginti nedaug, tačiau jie bus išties kažkas tokio! Apskritai vasara yra šaunus metas turams, tačiau reikia nepamiršti ir kitų svarbių dalykų, pavyzdžiui, žvejybos, maudynių, kepsnių ant grotelių ir paprasčiausio nieko neveikimo.

- Su kokia programa atvyksite į festivalį Karklėje? Dominuos seni hitai, naujos dainos, o galbūt grojaraštį dėliosite spontaniškai?
- Sugrosime tas dainas, kurios pakrauna publiką energija. Manau, kuo didesnis tempas – tuo geriau! Bus ir hitų, ir naujų kūrinių – dėl proporcijų ir pasirodymo eigos dažniausiai nusprendžiame lemiamu momentu.

- Kokia vežančio koncerto formulė pagal „The Rasmus“?
- Kai smegenys išsivalo nuo bet kokių pašalinių minčių, kai tiesiog esi čia ir dabar. Tai nepakartojamas momentas, kuriuo turi progą mėgautis ir dalintis su šimtais kitų žmonių. Tikiuosi, kad taip nutiks ir šiame festivalyje. 

Organizatorių archyvas

- Turite ir kitų lūkesčių vykdami į Karklę?
- Esame nusiteikę šauniam koncertui, paspirginti odą saulėje, paošti su vietiniais ir atsibusti svetimoje palapinėje. 

- Kas paliko giliausią įspūdį ankstesnių vizitų Lietuvoje metu?
- Gražios moterys! Ir vyrai.

- Ar fanai Lietuvoje temperamentu skiriasi nuo kitų šalių atstovų?
- Jie daugiau šypsosi. Turbūt čia turite geresnių vaistų. 

- Dalykų, kuriuos tiesiog privaloma nuveikti vasarą, sąraše būtų?..
- Kurti laužus, valgyti uogas, lakstyti nuogam lietuje, nakvoti po atviru dangumi, riedučiai, pasiplaukiojimai valtimi – šie dalykai pirmiausiai šauna į galvą!

Organizatorių archyvas

Ilgąjį Žolinių savaitgalį vyksiančio „Karklė Live Music Beach“ sunkiasvorių sąraše kartu su „The Rasmus“ - saksofono asas Mr.Woodnote, grupė „SunSay“, estai “Tenfold Rabbit“, Latvijos roko grupė „Double Faced Eels“, viena populiariausių Lenkijos grupių „Brodka“, „Antis“, ruošianti naują koncertinę programą su Viktoru Diawara, „Bix“, Jurga Šeduikytė, pristatysianti savo naująjį albumą, „Empti“, „G&G Sindikatas”, „Biplan”, „Liūdni slibinai“, „RasaBasa“, scenos veteranai „Poliarizuoti stiklai“, atradimu tapusi GJan.

Festivalio „Jäger Club“ pasirodys Mario Basanov, Donatello ir Kastis Torrau, „Radistai“, Manfredas, „The Sneekers“, St.Stereo & Recoco, Modestas Švoba-Rembo, skoningos elektronikos atveš Few Nolder. Roko klube energija taškysis „Wozu“, „Soul Stealer“, „Rebelheart“ ir „Triple Slash“. „Underground“ sceną okupuos „Golden Parazyth“, „The Perfect Pill“, „Proper Heat“, „Fusedmarc“, Dee & Kamy bei energingai kelią į pripažinimą besiskinančių „Deeper Upper“ lauktuvės.

„Karklė Live Music Beach“ šiemet plačiai pristaytys teatro meną. Publika turės unikalią progą ant jūros kranto išvysti Williamo Shakespeare’o „Vasarvidžio nakties sapną“, kurį atveš Oskaro Koršunovo teatras, čia pasirodys klaipėdiečių menininkų grupė „Žuvies akis“, pantomimos, lėlių, gatvės ir eksperimentiniai jaunimo teatrai.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis