Garsūs atlikėjai publiką žavės aistringomis baladėmis

Aistringomis ir uždegančiomis baladėmis publiką apžavėti mėgins energingasis Donatas Montvydas, projekto „Auksinis balsas“ nugalėtoja Vilija Matačiūnaitė ir viena geriausių šalies operos dainininkių Asmik Grigorian bei maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamas Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras.

Dainininkė Asmik Grigorian vos spėja suktis: Vokietijos sostinėje Berlyne – pluoštas Piotro Čaikovskio arijų, Kiolne – Giacomo Puccini operų triptikas, repeticijos Peterburgo Marijos teatre, kur statoma Aleksandro Dargomyžskio „Undinė“.

Jai dar reikės rasti laiko ir repeticijoms su LVSO, su kuriuo koncerte „Simfoninė diskoteka“ atliks lengvesnio žanro kūrinius. „Su LVSO ir maestro G.Rinkevičiumi dirbame daug metų. todėl visuomet žinau, kad nepriklausomai nuo to, koki žanrą atliekame, tai visada bus profesionalu. Be to, visada yra smagu kiek pakvailioti“, – šypsosi Asmik.

Operos solistė Asmik Grigorian
Operos solistė Asmik Grigorian
Organizatorių archyvas

Ji prisipažįsta nesanti didelė popmuzikos gerbėja. Iš lengvesnės muzikos žanrų jai arčiau prie širdies džiazas, dainuojamoji poezija, rokas. „Vis dėlto yra tikrai gražių pop dainų, kurios mane ištirpdo. Tokios yra ir dainos, kurias atliksiu šiame koncerte: Laros Fabian „Je sui malade“, Whitney Houston „I will always love you“ ar Sinead O‘Connor atliekama Prince dainos „Nothing Compares 2U“ versija“, – pasakoja ji.

Lyriškas balades pasirinko ir V.Matačiūnaitė, koncerte atliksianti Joanos Osborne dainą „One of us“, Madonnos „Frozen“, Seal „Crazy“ ir kt. Kiek energingesniais kūriniais publiką kaitins Donatas Montvydas: jis trumpam įsikūnys į savo mėgstamą dainininką Michaelą Jacksoną ir sudainuos jo kūrinį „Billie Jean“, taip pat jam patikėta atlikti tokius kūrinius kaip Stevie Wonderio „Isn‘t she lovely“, „Queen“ „Crazy little thing called love“, „Never gonna give you up“.

Dainininkas Donatas Montvydas ir dirigentas Gintaras Rinkevičius
Dainininkas Donatas Montvydas ir dirigentas Gintaras Rinkevičius
Organizatorių archyvas

„Simfoninės diskotekos“ atlikėja A.Grigorian prisipažįsta nemėgstanti šiuolaikinės klubinės muzikos, todėl ją greičiau galima sutikti gyvos muzikos klube nei diskotekoje: „Klubinė muzika mane beprotiškai vargina ir erzina, negaliu jos pakęsti ilgiau nei 5 minutes. O paklausyti mėgstamų lietuvių atlikėjų su gera kompanija visada smagu.“

Koncertas „Simfoninė diskoteka“ su Asmik Grigorian, Donatu Montvydu ir Vilija Matačiūnaite bei LVSO orkestru birželio 15 d. 20 val. Vilniaus paveikslų galerijos kieme. Diriguoja maestro Gintaras Rinkevičius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis