Savaitgaliais teatras į stebuklingas pasakas kviečia vaikus

Pasaka Raganiukės teatre prasideda vos įžengus į teatro patalpas. Personažai jaunuosius žiūrovus pasitinka jau fojė teatrotekoje, smagiai bendrauja ir spektakliui pasibaigus.

Raganiukės teatre kiekvieną savaitgalį išvysite linksmų, muzikinių, skirtingų žanrų spektaklių vaikams iki 12 metų.

Šio sezono naujiena – spektakliai vaikams ir vasaros metu. Šią vasarą su Raganiukės teatro žiūrovais praleis linksmuolis Karlsonas, Stebuklingoji Spanguolė, trys paršiukai ir geroji Raudonkepurė. Muzikiniuose interaktyviuose teatro spektakliuose šią vasarą kvepės žemuogių uogiene ir gardžiomis bandelėmis. Tėveliai ir vaikai teatre susitiks su mylimais pasakų personažais ir netgi turės galimybę įžengti į sceną ir kartu su aktoriais vaidinti interkatyviuose spektakliuose. Mažiesiems žiūrovams Raganiukės vasaros repertuaro spektakliai perteiks ekologines ir mokomąsias žinutes. Vasarą Raganiukės teatre Vilniuje bus ne tik linksma, bet ir naudinga.

Birželio mėnesį susitiksime su Stebuklingąja Spanguole, kuri perteiks ekologinę žinutę vaikams suprantama kalba. 

Spektaklis „Stebuklingoji Spanguolė“
Spektaklis „Stebuklingoji Spanguolė“
Organizatorių archyvas

Spektaklyje – žaidime, laiką leisime su trim paršiukais - Nafnafu,Nufnufu ir Nifnifu bei alkanu Vilku, kurie mokys sąžiningumo, darbštumo bei nuoširdumo.

Spektaklis „Karlsonas ir Mažylis“
Spektaklis „Karlsonas ir Mažylis“
Organizatorių archyvas

Liepos ir rugpjūčio mėnesius muzikiniuose interaktyviuose spektakliuose mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius linksmins Karlsonas ir Raudonkepurė.

Raganiukės teatre visuomet Jūsų laukia garantuojanti kakava ir skanieji meduoliniai grybukai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis