Joninių šventėje - rekordiniai šokiai

Trakų Vokės dvaro sodyboje prasidės netradiciniai Joninių nakties įvykiai: Vokės upės slėnis, skendintis prancūzų architekto E. F. Andrė projektuoto parko prieglobstyje, pakvies tapti neeilinio įvykio liudininkais – čia, šokant masinę polką laužų šviesoje, bus siekiama Lietuvos rekordo.

„Joninės Trakų Vokėje turi labai gilias tradicijas, tačiau šiais metais jas šiek tiek paįvairinsime: kviesdami šokti masinę polką, turime tikslą ne tik pasiekti Lietuvos rekordą, bet ir suvienyti žmones kartu švęsti – pajusti senovės lietuvių dvasią“, – į renginį kviečia Trakų Vokės bendruomenės kultūros centro direktorė Loreta Marcinkevičienė.

Prie pagrindinių dvaro rūmų veiks šventės „Plačių šypsenų“ fotoateljė, kurioje įsiamžinti su draugais galės visi norintys.
Joninių dvasią sukurs saulėgrįžos apeigos ir papročiai: iš šalia esančių pievų gėlių bus pinami vainikai Jonams ir Janinoms, kūrenami laužai, ieškoma paparčio žiedo.

Organizatoriai patikina, kad pramogų netruks net ir patiems išrankiausiems: tautinių šokių grupės, folkloro antsambliai, naktiniai šokiai su grupe „Dinozaurai“ bei atlikėja Egle Jakštyte.
Jaunimas galės išbandyti jėgas žolės riedulio varžybose, veiks pramogų kiemelis.

Rasos šventės „Paparčio žiedas“ Trakų Vokės dvaro sodyboje dalyviai:
- Atlikėja Eglė Jakštytė
- Grupė „Dinozaurai“
- Širvintų kultūros centro tautinių šokiųgrupė „Viesula“
- Trakų Vokės bendruomenės kultūros centro folkloro antsamblis „Vija“
- Liaudiškos muzikos kapela „Vacio armonikėlė“

Joninių šventė Trakų Vokės dvaro sodyboje prasidės birželio 23 d., 20 val.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis