Mistinėje nuotykių juostoje – populiarių atlikėjų dainos

Vasaros pabaigoje Lietuvos kino teatrus pasieks nauja itin laukiama, kvapą gniaužianti juosta „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“. Nuotykius mistiniame pasaulyje, kur magiška ant kūno nupieštų runų galia besinaudojantys prieblandos medžiotojai kovos su demonais, lydės naujos populiarių ir mėgstamų atlikėjų dainos.

Taip pat skaitykite:
Žmogus, kuris žino, kaip kvepia geriausia kava
Į madą grįžta kietas rokerių stilius
Kokio moteriško apatinio trikotažo vyrai nemėgsta?

Tarp gausybės žinomų vardų filmo garso takelio atlikėjų sąraše yra ne kartą platinine tapusi roko grupė „AFI“. Žiūrovai išgirs kolektyvo kūrinio „17 crimes“ remiksą, puikiai deranti prie filmo veiksmo, o štai pagrindinės juostos scenos metu skambės šokių muzikos titano, prodiuserio Zedd, kuris prodiusuoja būsimą Lady Gagos albumą, kūrinį. Amerikietę dainininkę Colbie Caillat filmo publika išgirs dainuojančią baladę „When the Darkness Comes“. Filmo garso takelis turėtų įtikti įvairiausios muzikos mėgėjams – jame skambės ir popdievaičių Demi Lovato bei Jessie J dainos, ir tokių grupių kaip „Owl City“ kūryba, ir dubstep stiliaus muzika.

Kadras iš juostos „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“
Kadras iš juostos „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“
Organizatorių archyvas

Kaip nurodoma „Republic Records“, „Constantin Film“ ir „Screen Gems“ išplatintame pranešime, „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ garso takelis suguls į specialų muzikinį albumą, o kruopščiai parinkta muzika filmo žiūrovams padės dar labiau įsijausti į netikėtumų kupiną prieblandos medžiotojų pasaulį, kuris egzistuoja čia pat, šalia mūsų, bet paprastiems žmonėms yra nematomas. Muzika atlieka itin svarbų vaidmenį šioje juostoje ir prisotina svarbiausias akimirkas dar aštresnių emocijų.

Kadras iš juostos „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“
Kadras iš juostos „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“
Organizatorių archyvas

Pagal Cassandros Clare romaną pastatytame filme „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ pasakojama apie raudonplaukę Klerę Frei (akt. Lily Collins). Ji – paprasta mergaitė su potraukiu į meną, mielai laiką leidžianti savo geriausio draugo ir jo bičiulių draugijoje. Tačiau ramų gyvenimą sujaukia netikėtas apsilankymas klube, kur mergina išvysta žmogžudystę, kurią, beje, matė tik ji viena. Netikėtai Klerė susipažįsta su dailiu ir paslaptingu auksaplaukiu Džeiku (akt. Jamie Campbellas Boweris). Tačiau kaip mat po to į jos gyvenimą įsiveržia tikra baigių ir stulbinančių įvykių lavina. Nepaaiškinamomis aplinkybėmis dingsta Klerės mama (akt. Lena Headey), ją pačią užpuola demonas, nuo kurio ją gelbsti tik Džeiko vikrumas. Paaiškėja, kad mergina turi ne tik dovaną matyti daugiau nei paprasti mirtingieji, jos gyslomis teka prieblandos medžiotojų kraujas. Nepažįstamas pasaulis įtraukia – jame gresiantys pavojai ir viliojanti iš angelų kilusių gėrio kovotojų galia priverčia Klerę pasikeisti ir narsiai stot į kovą jų pusėje.

Kadras iš juostos „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“
Kadras iš juostos „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“
Organizatorių archyvas

Šiuolaikiniame Niujorke besirutuliojantis filmo „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ siužetas privers susimąstyti, galbūt išties visai šalia mūsų per amžius verda angelų palikuonių ir demonų kova.

Filmo „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ anonsas - video klipe:

Lietuvą naujoji mistinė juosta „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ pasieks rugpjūčio 23 dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis