Į karščiausią šokių muzikos naktį atvyksta garsus didžėjus J. Olanderis

Didžėjų, kurie judins šokių muzikos nakties publiką, sąrašą papildė dar vienas stiprus vardas. Tai – didžėjus ir prodiuseris Jeremy Olanderis, atstovaujantis kaip niekad gyvybingai ir energingai Švedijos klubinei scenai.

Taip pat skaitykite:
Į madą grįžta kietas rokerių stilius
Seksualiausios vyrų profesijos. Moterų nuomonė
Holivudo gražuolės didelėmis pėdomis

Didžiulės klubinėtojų auditorijos – svečiui jokia naujiena. J. Olanderio vardą geru žodžiu mini festivalių „Creamfields“ ir „South West Four“ publika, o nepamirštamus pasirodymus skaičiuoja Ibisos klubas – gigantas „Amnesia“.

Energingu ir melodingu progressive house skambesiu garsėjantis didžėjus daugelio festivalių scenas aplankė kartu su klubine megažvaigžde Ericu Prydzu. Nenuostabu, mat Jeremy Olanderis yra ne tik išskirtinis leidybinės kompanijos „Pryda Friends“ narys, bet ir asmeninis Erico Prydzo favoritas. Išgirdęs Jeremy įrašus, vienas garsiausių pasaulio didžėjų iškart pasirašė su juo ilgalaikę leidybos sutartį.

„Kiekvieną mėnesį sulaukiu daugybės laiškų ir įrašų iš jaunų kūrėjų, tačiau Jeremy buvo pirmasis, kuris man tikrai padarė įspūdį“, - su tokia rekomendacija į Trakus didžėjų siunčia Ericas Prydzas.

„Tikras XXI amžiaus didžėjus“, „jis kantrus, kuklus ir visiškai pasiruošęs didžiausioms scenoms“, „šviežiausia, kas šokių muzikoje atsirado per pastaruosius keletą metų“ - tokie apibūdinimai J. Olanderį lydi kiekviename žingsnyje.

Jo įrašyti kūriniai „Chronic“, „Fairfax“, „Rypamont“ užsitarnavo vietą populiariausių šokių muzikai skirtų radijo laidų eteryje ir aukščiausias elektroninės muzikos topų pozicijas. Tai – energingi, išradingai sudėlioti ir eklektiški ritmai, kurie šokių aikšteles užkrėtė kaip infekcija.

Nenuostabu, kad savo kūrybą remiksuoti J. Olanderiui patikėjo „Digitalism“, Adrianas Luxas, Glenas Morrisonas ir kiti šokių aikštelių dievukai, o pilnutėlės salės ir šėlsmo ištroškusios festivalių minios jo laukia visur – nuo Los Andželo iki Tel Avivo.

„Manau, į festivalius žmonės varo nusirauti. Čia nerasi ramios vietelės, kur galėtum ramiai mėgautis didžėjaus kuriama muzikine kelione. O ir didžėjus festivalyje turi tik valandą atskleisti savo talentą. Kiekvienas gali pagroti kūrinių iš TOP 100, svarbiausia – sugebėti nustebinti publiką“, – savo festivaline patirtimi dalinasi didžėjus.

Didžiausiuose festivaliuose grojančio, vieną po kito šokių muzikos hitus kepančio, Pete'o Tongo radijo laidose laukiamo J. Olanderio svaigi karjera neramina tik vieną žmogų visoje planetoje – jo merginą.

„Neramu dėl kitų merginų ir viso kito. Ji mano, kad visos mergytės svajoja apie pasimatymus su didžėjais. Kad kiekvienas didžėjus, scenoje užsilipęs ant stalo, viena ranka mojuoja, o kita maukia iš butelio. Ericas Prydzas niekada nebuvo rokenrolo tipo didžėjus, ir aš nebūsiu“, – sako J. Olanderis.

Ar didžėjui pavyks atlaikyti tūkstantinės minios spaudimą ir laikytis pažadų užlipus ant šokių muzikos nakties „Stebuklas 2013“ scenos? Tai taps aišku jau po mėnesio.

Prieš metus Trakuose tūkstančius žmonių šokdinęs festivalis „Stebuklas“ šįmet sugrįžta su dar platesne programa ir didesne jėga. Kartu su Jeremy Olanderiu į Trakų pilyje iškilsiančią didžiulę sceną kops didžėjus ir prodiuseris iš Berlyno Thomas Goldas, kuriam komplimentus žeria visos garsenybės, jau spėjusios apsilankyti Lietuvos klubiniuose festivaliuose – nuo Tiësto iki Steve'o Angello, nuo Sashos iki Jameso Zabielos.

Užsienio žvaigždes Trakų pilyje rugpjūčio 2 dieną palaikys net 6 Lietuvos didžėjai: Ignas, Jovani, Kastis Torrau, Donatello, Emma ir Justin Beat.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis