Į Lietuvą atvyks ateities muzikos kūrėjas

Menų fabriko komanda praneša gerą naujieną hiphopo ir elektroninės muzikos mėgėjams – į Vilnių atvyksta amerikiečių jaunoji žvaigždė AraabMuzik.

AraabMuzik groja specialia ritmo mašina papildomai naudodamas įvairius įrašytus semplus bei kitus garsus. Viską jis spaudo ir dėlioja itin greitai prieš publikos akis. AraabMuzik pasirodymų liudininkai tikina, kad tai tiesiog būtina pamatyti gyvai, kad suprastum.

AraabMuzik
AraabMuzik
Organizatorių archyvas

„AraabMuzik rankos it siuvimo mašinos adatėlė – plika akim neretai sunku sugaudyt kaip greitai jis darbuojasi visa technika“, – sako amerikietį į Lietuvą pakvietęs muzikantas ir prodiuseris Victoras Diavara.

Turint omeny, kad AraabMuzik būgnais išmoko groti būdamas vos trejų, nenuostabu, kad jo ritmo pojūtis ir greitis viršija įprastas galimybes.

AraabMuzik
AraabMuzik
Organizatorių archyvas

Paprašytas apibūdinti savo muziką, atlikėjas rėžia trumpai, bet taikliai: „Tai galinga muzika. Ir to užtenka“.

Pernai prestižiniame Pitchfork muzikos festivalyje AraabMuzik pasirodė ant pagrindinės scenos kaip viena inovatyviausių renginio personų.

AraabMuzik
AraabMuzik
Organizatorių archyvas

Tai, ko gero, netolimos ateities muzika – sako muzikos kritikai. Dėl savo žvėriškai efektingų talentų šioje srityje amerikiečio grafikas yra perpildytas pasirodymais, tačiau jame pagaliau atsirado vietos ir Lietuvai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis