Vilnius kvies susiburti zumbos gerbėjus

Karštu pietų dvelksmu bei aistringais ritmais kunkuliuos zumbos maratonas. Pirmą kartą Lietuvoje išvysime dvi valandas truksiančią atvirą zumbos treniruotę, kuriai diriguos pasaulinio lygio treneris Sheldonas Christiaanas, kartu su trenerėmis iš Lietuvos.

Pasaulinio lygio treneris, kilęs iš Curacao, į Vilnių pakviestas zumbos energija užkrėsti tiek vilniečius, tiek miesto svečius. Drauge jis ketina pažinti miestą. „Tai bus mano pirmasis apsilankymas Lietuvoje, tad planuoju atvykti pora dienų ankščiau, kad galėčiau pasivaikščioti po Vilnių bei artimiau susipažinti su jūsų kultūra“ – nekantrumu tryško Sheldonas. Šiuo metu jis keliauja po Europą, o zumbos treniruotes ir masinius šio stiliaus renginius veda įvairiuose pasaulio kraštuose. Sheldonas taip pat dalyvauja televizijos projektuose Nyderlanduose, kur yra gerai žinomas šokių bei fitneso aistruolių. Jo treniruotės pasižymi ypatinga energija ir nuotaikingumu, o savo šarmu bei pietietiška dvasia jis tiesiog uždega susirinkusią minią.

Organizatorių archyvas

Zumba – nauja ir sparčiai visame pasaulyje populiarėjanti aerobikos stiliaus programa. Tai fitneso ir aerobikos derinys, grindžiamas tradiciniais Lotynų Amerikos šokių žingsniais (merengue, salsa, cha cha cha, samba), taip pat flamenco, afro, klubinio stiliaus, hiphopo ir kt. „Šios treniruotės yra pakankamai intensyvios, bet drauge labai smagios, nes jų pagrindas – žinomų šokių judesiai ir užvedanti muzika“ - pasakoja renginio iniciatorė, studijos „Šokio harmonija“ trenerė Augustina Kropaitė. „Atrodo, jog tiesiog šoki, tačiau tuo pat metu intensyviai deginamos kalorijos bei ugdoma fizinė ištvermė.“

Organizatorių archyvas

„Vilnius – išskirtinis miestas. Jame gausu idėjų kupinų žmonių, kurie pagyvina Lietuvos sostinės kasdieną netikėtais, originaliais ir kasdienybę praskaidrinančiais renginiais. Mums, kaip socialiai atsakingai bendrovei, malonu prisijungti prie šio projekto ir kviesti miestiečius pasisemti geros nuotaikos ir energijos“ – teigia „Hesburger“ plėtros direktorė Ieva Salmela.

Organizatorių archyvas

Zumbos maratoną Vilniuje rugpjūčio 16 dieną ves keletas zumbos trenerių, kurie paeiliui keisis scenoje, o miestiečiai, sekdami trenerių judesius, įsitrauks į nuotaikingą šokių aerobikos sūkurį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis