Gruodį išvysime naują B. Stillerio režisūrinį darbą

Kino kritikų nekantriai laukiamas naujasis aktoriaus Beno Stillerio režisūrinis darbas „Volterio Mičio slaptas gyvenimas“ debiutuos 51-ajame Niujorko kino festivalyje.

Ypatingai šilta ir gyvenimiška komedija „Volterio Mičio slaptas gyvenimas“ sukurta pagal to paties pavadinimo amerikiečių rašytojo James Thurber apysakų rinkinį. Lyriškai komišką praėjusio šimtmečio kūrinį B.Stilleris meistriškai atgaivino – istoriją ir siužetą praturtino šiuolaikinėmis aktualijomis bei pats įkūnijo pagrindinį istorijos herojų Volterį.

Pasak į išsilavinusį kino žiūrovą besiorientuojančio Niujorko kino festivalio programos vadovo Kento Jones'o, jiems garbė, kad šis filmas debiutuos būtent Niujorko kino festivalyje.

„Volterio Mičio slaptas gyvenimas“ – tai jaudinanti fantazijų kelionė, ir aš esu nepaprastai laimingas, kad šis filmas taps mūsų festivalio puošmena,“ - filmą pristatė K. Jones'as, pridurdamas, kad jam itin džiugu, jog juostoje pasirodo iki šiol puikiai atrodanti legendinė Holivudo žvaigždė Shirley MacLaine.

Galimybe filmą pristatyti Niujorko kino festivalyje džiaugiasi ir B. Stilleris: „Esu labai pagerbtas ir sujaudintas, kad filmo premjera įvyks Niujorko kino festivalyje. Kai sulaukiau kvietimo, negalėjau tuo patikėti! Užaugau vos už kelių kvartalų nuo šio kino teatro, kuriame vyks festivalis, tad negalėčiau būti laimingesnis, kad premjera vyks būtent čia.“

Filme pasakojama nepaprasta Volterio Mičio (akt. Ben Stiller) istorija. Jis – eilinis biuro darbuotojas, nykias valandas darbe praskaidrinantis pabėgimais į nerealių fantazijų pasaulį, kupiną nuotykių, romantikos ir veiksmo. Tame pasaulyje Volteris – bebaimis ir ryžtingas vyras, visiška priešingybė, tam, koks jis yra realybėje. Bet viskas pasikeičia, kai kyla reali grėsmė Volterio ir jo žavios bendradarbės (akt. Kristen Wiig) darbui. Padrąsintas savo fantazijų, jis pagaliau ryžtasi leistis į nepaprastą kelionę, kurioje jo laukia slapčiausiose svajonėse įsivaizduoti nuotykiai.

„Volterio Mičio slaptas gyvenimas“ anonsas - vaizdo klipe:

Filmo premjera Lietuvos ir pasaulio kino teatruose įvyks gruodžio 27 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis