Teatre – naujovės mobiliųjų telefonų turėtojams

Vienintelis profesionalus improvizacijų teatras Lietuvoje „Kitas Kampas“, pradedantis penktąjį sezoną, siūlo trupės spektaklių metu išbandyti specialias VIP vietas, skirtas negalintiems iš rankų paleisti savo telefonų. Tai naujovė teatre, kuriai netrūksta gero humoro.

„Teatre žiūrovai visada yra įspėjami išsijungti mobiliųjų telefonų garsą, tačiau specialus VIP bilietas leidžia to nedaryti, juk spektaklio metu gali atsirasti labai svarbių reikalų, pvz. nauji skelbimai Feisbuke, nepereitas „Angry Birds“ lygis“, – šypsodamasis sezono naujoves pasakoja aktorius Audrius Bružas.

Taigi įsigijusiems šias vietas leidžiama neišjungti mobilaus telefono, o reikalui esant ramia sąžine – atsiliepti. Kitas tokio VIP bilieto privalumas – jį galima įsigyti už mažesnę kainą. Tačiau jų kiekis, žinoma, ribotas.

„Netiesa, kad VIP bilietai turi būti tik daugiau uždirbantiem. Visi be išimties žmonės šiais laikais yra „žiauriai“ užimti, nuolat kažką derina. Jei teatre žmogui tenka spręsti neatidėliotinus reikalus – jis nepamato dalies spektaklio ir būtų nesąžininga mokėti už jį pilną kainą!“, – rimtu veidu pabrėžia kitas trupės narys aktorius Kirilas Glušajevas.

Trupė „Kitas Kampas“ šiemet švęs penkmetį. Nuo savo gyvavimo pradžios „Kitas Kampas“ yra parodęs virš šimto improvizuotų spektaklių visoje Lietuvoje.

„Žinoma, galėtume jų parodyti ir dar daugiau, tačiau pasirodymus scenoje norime dozuoti saikingai ir į kiekvieną savo spektaklį ateiti kupini energijos bei įkvėpimo. Juk tai – teatro sportas. Jam reikia ruoštis ir neperlenkti lazdos“ – sako improvizacijos teatro aktorius Kirilas Glušajevas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis