B. Affleckas spėja ir kurti batus, ir filmuotis

Benas Affleckas nuobodžiauti neturi kada – jis ir geidžiamas aktorius, ir talentingas režisierius, ir kino scenaristas, prodiuseris, mylintis ir mylimas vyras, trijų vaikų tėvas, o nuo šių metų ir batų dizaineris. Vietoje nenustygstantis aktorius sukūrė batų liniją, kurios pelnas bus skirtas labdaros organizacijai.

Bendradarbiaudamas su batų gamintoja kompanija „Toms“, B. Affleckas sukūrė ir pristatė pirmąją savo stilingų batų liniją. 5 doleriai nuo kiekvienos parduotos batų poros bus skirti paties B. Afflecko įkurtai labdaros organizacijai „Eastern Congo Initiative“.

Ši organizacija renka labdarą skurdžiausioms Kongo šalies, esančios Afrikoje, šeimoms. Be to, pranešama, kad labdarai bus skiriama ne tik nemaža dalis už parduotus batus gauto pelno, bet ir dalis pačių batų. Jie bus nemokamai dalinami vargingiausių Kongo šeimų vaikams.

Filmas „Bėgančios kortos“
Filmas „Bėgančios kortos“
Organizatorių archyvas

Filantropas B. Afflekas ne tik aktyviai dalyvauja labdaros organizacijos veikloje, bet ir nuolat viešai kalba apie būtinybę padėti skurstantiems žmonėms. Norėdamas atkreipti pasaulio dėmesį į varguolių problemas, milijonierius aktorius kurį laiką gyveno per dieną išleisdamas vos pusantro dolerio. Šiuo žingsniu jis norėjo priminti, kad pasaulyje yra daugybė žmonių, kurie priversti gyventi itin sunkiomis sąlygomis.

Kurį laiką itin taupiai gyvenęs B. Affleckas, visus sutaupytus pinigus paskyrė „Live Below the Line“ labdaros kampanijai, padedančiai vargingai gyvenančioms šeimoms.

Filmas „Bėgančios kortos“
Filmas „Bėgančios kortos“
Organizatorių archyvas

Aktyviai dirbdamas su labdaros kampanijos, B. Affleckas nepamiršta ir tiesioginių savo darbų. Šį rudenį kino ekranuos pasieks naujas įtempto siužeto filmas „Bėgančios kortos“ (angl. „Runner Runner“).

Filme pasakojama vargingai gyvenančio, bet apsukraus studento (jį įkūnija Justinas Timberlake'as) istorija. Sukčiavimo meną įvaldęs vaikinas tampa internetinio pokerio asu, tačiau visas kortas sujaukia diena, kai supratęs, kad pats buvo apgautas. Vaikinas ryžtasi susirasti jį pergudravusį sukčių (akt. B. Affleckas). Jam pasiseka ir... netrukus juodu tampa nenugalimais pokerio bendrininkais. Tačiau apgaulė visada turi savo kainą, ir vaikinams tenka susidurti su neišvengiamu...

Filmo anonsas – vaizdo klipe:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis