Kaip kurti ir stiprinti savo mados ženklą

Seminaras „Mados komunikacija, atitinkanti prekės ženklo identiteto koncepciją“ bei kūrybinės dirbtuvės yra aktualios informacijos šaltinis, skirtas įkvėpti ir įgalinti Jūsų mados ženklo komunikacijos strategiją – tokią, kuri atitinka Jūsų ženklo identitetą.

Seminarą veda produkto strategijos ir rinkodaros konsultantė Victoria Diaz.

Victoria Diaz (g. 1980) – produkto strategijos ir rinkodaros konsultantė, kuri specializuojasi mados srityje. Studijavo tekstilės inžineriją Argentinoje ir Ispanijoje, 2004 m. įgijo mados ir juvelyrikos rinkodaros magistro laipsnį Milane, Istituto Europeo di Design. Mados rinkodaros srityje dirba nuo 2005 m., yra dirbusi su mados prekės ženklais iš devynių pasaulio šalių. Bendradarbiauja tiek su mažomis įmonėmis, tiek su tarptautinėmis mados kompanijomis, pvz., Victoria Secret, kuria ilgalaikes mados rinkodaros strategijas lokaliems prekės ženklams, siekiantiems prisitaikyti prie vietinių ar tarptautinių rinkų. Victoria Diaz Lietuvoje yra praleidusi penkerius metus, šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje, bendradarbiauja su lietuviškų prekės ženklų atstovais. Į mados rinkodarą Victoria žvelgia kaip į abipusį tiltą tarp dizaino ir galutinio vartotojo. Šių sąsajų kūrimas, pasitelkiant turimas žinias ir patirtį bei kuriant naujas strategijas, yra jos mylimiausias darbas, kurį Victoria sėkmingai dirba jau aštuonerius metus

Seminaras padės permąstyti Jūsų ženklo komunikacijos toną bei ritmą, atskleisti Jūsų savitumą, talentą ir Jūsų ženklo dvasią. Taip pat padės pasiekti Jūsų tikslinę auditoriją, naujus klientus, naują rinką, patraukti investuotojus ir partnerius.

Žinių gausų seminarą papildo kūrybinės dirbtuvės. Jų dalyviai atliks užduotis, skirtas didinti pasitikėjimą, išmokti analizuoti medžiagą ir pritaikyti naują informaciją.

Seminaras ir kūrybinės dirbtuvės padės paaugti tiek praktiniu, tiek intelektiniu atžvilgiu, todėl labai kviečiame dalyvauti Jus ir Jūsų įmonę.

Seminaras vyks rugsėjo 10 ir 11 dienomis, kaina 150 Lt + PVM
Registracija (iki rugsėjo 9d. 12h): p.motiejunas@verslilietuva.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis