Vlado Bagdono autorinis vakaras po žvaigždėmis

Išskirtiniu koncertu „Bardai LT“ pradeda naują, koncertų ciklo „Bardai po žvaigždėmis“ sezoną.

Retai Lietuvoje viešintis, bet mylimas ir pasiilgtas Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius Vladas Bagdonas spalio 26 d. 19 val. surengs autorinį koncertą visiems savo kūrybos gerbėjams.

Tai reta proga pamatyti ir išgirsti aktorių, kurio milžiniškas indėlis į Lietuvos teatro istoriją yra įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija.

Nuo 1970-ųjų Vladas Bagdonas Lietuvos scenoje įkūnijo legendinius vaidmenis: Daukantą, Pirosmanį, Otelą, Faustą, Zorbą, bendradarbiavo su režisieriais: Dalia Tamulevičiute, Jonu Vaitkumi, Eimuntu Nekrošiumi. Pastaruoju metu aktorius daug dirba – vaidina teatre ir filmuojasi – Rusijoje. Už pagrindinį vaidmenį Pavelo Lungino filme „Dirigentas“ tarptautiniame Šanchajaus kino festivalyje buvo pripažintas geriausiu aktoriumi. Savo asmeniu Vladas Bagdonas simbolizuoja aukštos klasės aktorystę, o populiarumą Rusijoje kukliai aiškina tik rusų kalbos mokėjimu ir pažintimis; nedarbą Lietuvoje – asmeniniais trūkumais: „Išsisėmiau, nusibodau“.

Rūtos Oginskaitės išleistoje knygoje „Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu“ autorė atkartoja daugumos V.Bagdono talento gerbėjų mintis: „...ne kokios nors sukaktys paskatino šios knygos atsiradimą, o nostalgija. Artisto ilgesys. Pavydas Meksikai, Pietų Korėjai, Brazilijai, Italijai, Rusijai, Paryžiui ar Tbilisiui, kurių žiūrovai mato Bagdono Faustą ir Otelą, kai „Meno fortas“ vaidina juos tarptautiniuose festivaliuose. Pasaulis grobsto geriausią Lietuvos teatrą ir Bagdoną, kaip jo brangakmenį...“.

Koncerte išgirsite senų, laiko patikrintų dainų bei naujų, dar negirdėtų kūrinių, atliekamų giliu, sodriu, hipnotizuojančiu Vlado Bagdono tembru. Koncerto klausysis ir planetariumo skliaute šviesiantys dangaus kūnai, kurie suteiks aplinkai daugiau jaukumo ir romantikos.

Koncertas spalio 26 d. 18 val. vyks VU Planetariume.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis