Andriaus Kulikausko muzikinė dovana Vilniaus ir Kauno publikai

Kompozitorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kulikauskas ruošia išskirtines dovanas savo kūrybos gerbėjams.

Vyks gyvo garso koncertai, kurių metu scenoje kartu su maestro pasirodys dainininkė Neda Malūnavičiūtė, aktorius, bardas Saulius Bareikis, jaunoji atlikėja Justė Kazakevičiūtė. Talentingajam dainiui talkins profesionalių muzikantų grupė, o pritariamąsias vokalo partijas atliks teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktorės ir LMTA džiazo katedros studentės.

Pernai išleidęs dvigubą CD/DVD albumą „Visas aš (beveik)“ ir sėkmingai jį pristatęs kone po visą Lietuvą, Andrius Kulikauskas ir toliau nepaliauja kurti ir aktyviai koncertuoti. Jis yra įvairių dainuojamosios poezijos festivalių dalyvis, grupės „Kuli family“ generolas, grupės „Adios“ narys, duetu koncertuoja su Sauliumi Bareikiu, pastaruoju metu jam dažnai talkina gitaristas-virtuozas Gintaras Šulinskas. Žemaitis kompozitorius kuria muziką spektakliams, aranžuoja ir generuoja netikėčiausias muzikines idėjas.

2009 metais A. Kulikauskas buvo apdovanotas Vytauto Kernagio vardo gitara, kuri teikiama už autentišką profesionalumą, geriausią poezijos vertimą į muzikos kalbą bei kūrybinį indėlį į dainuojamąją poeziją.

Visą savo gyvenimą A. Kulikauskas paskyrė muzikai – nuo 1973 metų buvo populiaraus estradinio ansamblio „Vilniaus aidai" muzikantas ir vadovas, vėliau su maestro Vytautu Kernagiu įkūrė „Dainos Teatrą", kurio muzikinę veiklą koordinavo 1985-1990 metais. Paklaustas, ką galėtų paaukoti dėl muzikos, dėl darbo, muzikantas tik nusišypso ir atsako, kad „nieko... nes viską jau paaukojęs“.

Andriaus Kulikausko ir kompanijos koncertai Vilniuje ir Kaune bus puiki dovana visiems pasiilgusiems teisingos, geros muzikos, prasmingų tekstų, muzikinio šėlsmo bei nuotaikingų susitikimų, praskaidrinančius kasdienybę ir sušildančius širdis.

Koncertai vyks:
Lapkričio 19 d. 19 val. Vilniaus Keistuolių teatre ir gruodžio 4 d. 19 val. Kauno Žalgirio arenos Gala amfiteatre

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis