Ką daryti, kai drabužinė nedžiugina

Kasryt kankina klausimas, kuo apsirengti, spintoje nėra tvarkos, o nauji pirkiniai nedžiugina? Pats metas pasisemti stiliaus žinių ir priversti spintos turinį tarnauti Jums.

Stiliaus seminare su profesionalia stiliste A. Gilyte išgirsite ne tik praktiškų patarimų, bet sužinosite sėkmingo įvaizdžio principus.

Jei didžiąją dalį dėmesio skiriate darbui, šeimai ir buičiai, tačiau norite atrodyti puikiai kiekvienoje situacijoje – šis seminaras būtent Jums. Paskaitoje išgirsite kaip teisingai formuoti garderobą, kaip susikurti tvarkingą įvaizdį. Stilistė patars, kokius drabužius savo spintoje turėtų turėti kiekviena savimi besirūpinanti moteris.

Seminaras su A. Gilyte
Seminaras su A. Gilyte
DELFI / Tomas Vinickas

Pirmajame seminare pasiklausyti Agnės Gilytės pastebėjimų susirinko ir tos, kurios savo spintose jau atrado harmoniją, ir tos, kurios dar tik ruošėsi. Stilistė papasakojo, ką daryti, kad drabužinėje vyrautų tvarka, nauji pirkiniai derėtų tarpusavyje o moteriška bėda „neturiu kuo apsirengti“ būtų pamiršta visiems laikams. Agnė patarė, kokius drabužius reikėtų rinktis skirtingų figūrų moterims, kokių derėtų vengti. Kalbėta ir apie tai, kokie pirkiniai verti investicijų, kaip atrodyti puikiai ir išsiversti su ribotu biudžetu.

Taip pat seminare išgirdome, kaip naujausias tendencijas prisitaikyti sau, kaip biure neatrodyti nuobodžiai, ką vilkėti laisvalaikiu ir ką krautis į lagaminą keliaujant svetur. Sužinojome, ką reiškia dress kodai ir kodėl verta jų paisyti bei daugybę kitų naudingų stiliaus formavimo paslapčių.

Seminaras su A. Gilyte
Seminaras su A. Gilyte
DELFI / Tomas Vinickas

Seminaras vyks gruodžio 5 d., 18 h „Wondertime“ – grožio ir estetikos namuose. Informacija dėl rezervacijos: wondertime@wondertime.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis