Sekmadienį Prezidentūros kieme – labdaringa mugė

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šį sekmadienį, gruodžio 8 d. 13 val., šalies gyventojus ir svečius kviečia į Prezidentūros kiemą, kuriame vyks tradicinė kalėdinė nevyriausybinių organizacijų (NVO) labdaros mugė.

Ketvirtus metus vyksiančioje mugėje dalyvaus beveik 50 nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos. Tai - didžiausias dalyvių skaičius per visą renginio istoriją.

Mugės metu nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės pristatys savo darbus, pagalbos vieni kitiems projektus ir kvies prisijungti prie savanoriškos veiklos. Šventėje taip pat bus galima įsigyti mugės dalyvių sukurtų gaminių, atvirukų ir kitų suvenyrų bei drauge su sostinės gyventojais ir miesto svečiais pasivaišinti sriuba, karšta arbata ir kalėdiniais meduoliais.

Visos mugės dalyvių surinktos lėšos bus skirtos vienišiems pagyvenusiems žmonėms, sergantiems vaikams ir kitiems šalies gyventojams, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Labdaringą NVO mugę 15 valandą vainikuos šventinis koncertas, kuriame kalėdine nuotaika dalysis Jurgis ir Erica Didžiuliai, Šorena, Girmantė Vaitkutė, Julija Jegorova, Feral, AGATA stovyklos dalyviai ir kiti. Koncertą tiesiogiai transliuos „LRT Kultūra".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis