Catherine Deneuve per dieną pakeičia tris poras batų

Amžinai žavinga ir elegantiška prancūzė Catherine Deneuve prisipažino turinti dvi neįveikiamas silpnybes. Viena jų labai moteriška, o kita žalinga. Gražūs batai ir cigaretės – tai du dalykai be kurių populiari aktorė neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Pasak C. Deneuve, ji turi tiek batų, kad kasdien avi po kelias skirtingas poras: „Galėčiau kasdien vilkėti vis tą pačią juodą suknelę, bet batai... Tai visai kitas reikalas. Per dieną dažniausiai pakeičiu po tris poras batų – rytui, dienai ir vakarui. Tai ne manija, būtų pernelyg dramatiška taip sakyti, bet tiesa yra ta, kad aš dievinu gražius batus!“

Vieną žaviausių pasaulio moterų, šiemet minėjusi jau 70-ąjį jubiliejų, prisipažino turinti ir kitą, tik šįkart jau ne tokią nekaltą priklausomybę – cigaretėms. Tiesa, priežastis kodėl ji rūko it garvežys irgi labai moteriška – Catherine bijo priaugti svorio!

Nemetu rūkyti, nes bijau priaugti svorio.Catherine Deneuve
„Prieš daug metų bandžiau mesti rūkyti, bet man nepavyko ir aš pasidaviau. Kaip tik tuo metu turėjau daug problemų, todėl leidau sau per dieną surūkyti po tris cigaretes, vėliau jų padvigubėjo iki šešių, o galiausiai vėl viskas grįžo į senas vėžias, – pasakojo aktorė. – Bandžiau rūkyti organines cigaretes, bet tai tas pats, kas gerti organinį vyną – geriau nė nebandyti. Be to, nemetu rūkyti, nes bijau priaugti svorio.“

Iš rankų cigaretės nepaleidžianti C. Deneuve jau nuo šio penktadienio užsirūkys ir kino ekranuose. Naujame prancūzų filme „Aš tuoj grįšiu“ ji įkūnija gyvenimiškų problemų prispaustą Betę, kuri namie pritrūkusi cigarečių, išvažiuoja jų nusipirkti ir... senutėliu savo mersedesu pervažiuoja pusę Prancūzijos, kol galiausiai supranta, kad tai ir yra kelias į laimę.

Lengva, ironiška ir grynai prancūziška istorija jau nuo gruodžio 19 d. bus rodoma kino teatre „Pasaka“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis