8 skanios idėjos receptų fotoknygoms

Dauguma jūsų mėgstamiausių receptų yra paskubomis užrašyti senuose sąsiuviniuose, o gal jau mokate juos mintinai? Siūlome geresnę idėją, leidžiančią kūrybingai išsaugoti visus receptus bei įtraukti kitus žmones į šią smagią veiklą.

Norėdami sukurti savo asmeninę receptų fotoknygą neprivalote būti profesionalūs virtuvės guru. Iš tiesų, jums prireiks tik kelių ingredientų: šaukšto kūrybos, jūsų mėgstamiausių receptų bei įsimintinų nuotraukų. Sumaišykite visa tai kartu ir turėsite geresnę receptų knygą nei siūlo kai kurios įžymybės!
ZOOMBOOK siūlo 8 skanias idėjas receptų fotoknygoms.

Firminiai šeimos patiekalai

Ne paslaptis, jog kiekviena šeima turi savo kulinarinių stebuklų, kurie yra jai kažkuo ypatingi ar mieli. Kartais tai gali būti močiutės sūrio pyragas, seiles tekėti verčiantis kepsnys, kurį tėtis skrudina ant grilio sekmadieniais, ar mieli šokoladiniai sausainiai, iškepti jūsų jaunesniosios sesės. Paprašykite savo šeimos narių pristatyti savo geriausius receptus ir nufotografuokite juos begaminančius šiuos patiekalus. Nepamirškite įamžinti ir galutinį rezultatą!

Jūsų fotoknyga įgaus dar daugiau žavesio, jei nufotografuosite vaikus, virtuvėje padedančius vyresniesiems. Tai puikiai iliustruos idėją jog „šeimos tradicijos yra perduodamos iš kartos į kartą“. Kurį fotoknygos kūrimo būdą pasirinktumėte, jis tikrai gali tapti širdžiai miela dovana mamos dienos, gimtadienio ar bet kokia kita proga.

Reklamos užsakovų nuotr.
Bendradarbių receptų knyga

Jeigu daug laiko praleidžiate darbo biure, turbūt jūsų kolegos jums irgi tapo tarsi nedidelė šeima. Taigi, kodėl nepasidalinus savo mėgstamiausiais receptais ir nesukūrus fotoknygos visiems kartu? Paskatinkite savo bendradarbius išbandyti vieni kitų receptus ir po degustacijų išreikšti savo nuomonę. Galbūt darbovietėje atrasite paslėptus maisto gaminimo talentus? Jūsų kompanijos vakarėlyje pačių gaminti šedevrai išties būtų malonesnė staigmena nei įprasti restoranuose gaminami patiekalai!

Zoombook.lt nuotr.
Interaktyvios receptų fotoknygos

Ranka parašyti žodžiai visuomet atrodo autentiškiau bei jaukiau nei atspausdintas tekstas. Norėdami sukurti interaktyvią fotoknygą ir suteikti jai daugiau originalumo, palikite tuščių vietų puslapiuose, kuriuose draugai galės pažymėti naudingas pastabas. Leiskite jiems trumpai papasakoti kur jie išmoko gaminti šį patiekalą ar kodėl jie pasirinko būtent šį receptą. Palikite vietos atsiskleisti žmonių kūrybingumui, netgi įterpti citatų ar kitų norimų elementų savo fotoknygos puslapyje.

Zoombook.lt nuotr.
Sezoninės receptų fotoknygos

Jeigu jums beviltiškai nesiseka surasti originalios dovanos ypatingai progai, Kalėdoms, Velykoms ar Valentino dienai, ramiai atsikvėpkite ir paklausykite ZOOMBOOK patarimo.

Sukurkite fotoknygą su savo mėgstamiausiais kalėdiniais receptais, kūrybingai ją suvyniokite ir padėkite po Kalėdų eglute šeimos nariams ar draugams. Prie dovanos taip pat galite pridėti ir smulkių, su receptais susijusių ingredientų, pavyzdžiui, cinamono lazdelių ar prieskonių meduoliams. Jeigu jūsų antra pusė mėgsta gaminti, padovanokite jam ar jai asmeninę skaniausių receptų fotoknygą. Arba – dar geriau – pagaminkite jam ar jai romantišką vakarienę pagal fotoknygoje įamžintus receptus!

Vieno recepto istorija

Galbūt jūs norite paskirti savo fotoknygą tik vienam receptui? Ši idėja irgi gali būti nesudėtingai įgyvendinta, jei fotoaparatu užfiksuosite visą patiekalo gaminimo eigą, net ir nepavykusius bandymus ar klaidas. Kiekviename žingsnyje pridėkite trumpų instrukcijų po nuotraukomis. Mes beveik įsitikinę, jog jūsų vaikui šios fotoknygos kūrybos procesas patiks taip pat, kaip ir vartyti ir grožėtis ja vėliau. Tai gali tapti ir puikia dovana kitiems šeimos nariams.

Zoombook.lt nuotr.
Tarptautinių receptų fotoknyga

Šiais laikais mes esame daug atviresni išbandyti patiekalus iš skirtingų šalių virtuvių. Dauguma mūsų, ko gero, turime savo mėgstamiausių vakarietiškų ar azijietiškų patiekalų. Galbūt jūs dievinate ragauti vietinius patiekalus keliaudami, o gal tiesiog mėgstate patys eksperimentuoti su kitų šalių virtuvėmis. Bet kuriuo atveju, savo fotoknygoje galite paskirti atskirus atvartus įvairioms vietinėms ir nacionalinėms virtuvėms. Jei turite draugų užsienyje, supažindinkite juos su lietuviškais patiekalais pasitelkdami fotoknygą. Pasirinkite populiariausius ar autentiškiausius lietuviškus receptus, pasikvieskite pagalbininkų ir kibkite į maisto gaminimą.

Zoombook.lt nuotr.
Prikelkite senus receptus naujam gyvenimui fotoknygoje

Visai nebūtina klaviatūra perrašyti visų savo senų receptų, jei norite juos pateikti savo fotoknygoje. Nepamirškite, jog fotoknygų esmė yra būtent unikalios ir autentiškos fotografijos iš jūsų gyvenimo. Taigi, atsiverskite savo senus kulinarinius užrašus ir fotoaparato ar skenerio pagalba perkelkite juos į kompiuterį. Jūsų ranka rašyti žodžiai fotoknygoje taps savotišku dizaino elementu. Apipavidalinkite puslapį nespalvotomis ar sepia nuotraukomis bei pageltusio popieriaus imitacijomis – atrodys, jog šie receptai išties buvo saugomi daugelį metų.

Zoombook.lt nuotr.
„Instagram“ smagurių fotoknyga

Jei dažnai naudojatės socialiniais tinklais, turbūt esate pastebėję, jog žmonės mėgsta mobiliuoju telefonu įamžinti savo valgomą maistą ir pasidalinti šia nuotrauka su kitais. Galbūt jūs irgi esate vieni iš jų? Nors vieni žmonės skeptiškai vertina šią tendenciją, jūs galite sukurti fotoknygą iš savo „Instagram“ paskyroje publikuotų nuotraukų.

Norite turėti atsiminimą tų keksiukų, kuriuos kepėte su geriausiais draugais? O gal jau žinote, kaip pagaminti tą vištienos troškinį, kurį ragavote ir nufotografavote jaukioje lauko kavinėje praėjusią vasarą? Perteikite šiuos atsiminimus margose „Instagram“ nuotraukų mozaikose. Mes siūlome vos keliais spustelėjimais įkelti fotografijas iš savo „Instagram“, „Facebook“, ar „Google+“ profilių tiesiai į

Zoombook.lt nuotr.
ZOOMBOOK fotoknygų kūrimo programą!

Taigi, neslėpkite tų puikių receptų nuo savo artimųjų; pasidalinkite jais ir paverskite pasaulį žymiai skanesniu! O ZOOMBOOK komanda jums su malonumu padės greitai ir paprastai sukurti unikalią fotoknygą. Išbandykite mūsų išsamią kūrimo programą čia.

Daugiau: www.zoombook.lt

Užsakymo nr.: PT_63682656

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis