Bardų „Meilės ekspresas“ - su Kostu Smoriginu ir Ieva Narkute

Šv.Valentino dieną trokštantiems naujų įspūdžių klaipėdiečiams nebūtina krauti lagaminų į tolimas šalis ar medžioti pigiausių lėktuvo bilietų. Nebūtina niekur keliauti norint patirti kai ką išties ypatingo, nes į pajūrį atvyksta garsiausi Lietuvos bardai. Jų „Meilės ekspreso“ stotele vasario 15 d., šeštadienį, taps Klaipėdos koncertų salė.

Nors „kertinės“ dainuojamosios poezijos asmenybės yra puikiai žinomos ir vertinamos, progų pasimėgauti jų atliekama muzika uostamiestyje išties mažai. Intymus, nuoširdumu alsuojantis žanras reikalauja ypatingos scenos ir ypatingo nusiteikimo.

Uostamiesčio publikai išties pasisekė – pasimatymą Meilės dienos proga skiria Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis, Andrius Kulikauskas. Trijų džentelmenų kompaniją savo draugija bei kūryba praturtins jaunosios kartos atstovė Ieva Narkutė.

„Tokio formato renginio Šv.Valentino dienos proga idėja brendo jau seniai, tačiau paversti ją tikrove nebuvo paprasta, nes visi šie puikūs muzikantai – išties užsiėmę žmonės, aktyviai dalyvaujantys teatrinėje ir kitokioje sceninėje veikloje“, - pažymėjo koncerto organizatoriai.

Ieva Narkutė į „Bardų meilės ekspresą“, lekiantį Klaipėdon, įšoks tuoj po savo vizito už Atlanto. Atlikėja, sukūrusi garso takelį Vytauto V. Landsbergio filmui apie partizanus „Trispalvis“, šiuo metu su autoriumi lankosi Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur naujoji premjera sutinkama labai šiltai ir su dideliu susidomėjimu.

„Turi būti savimi. Toks, koks esi. Turi kalbėti apie save, iš savo pozicijos, o ne apie kažką, kuo norėtum būti. Ir tada tai bus tikra ir nuoširdu, todėl – stipru“, - taip apie muzikanto bendravimą su publiką yra kalbėjusi Ieva Narkutė. Šie žodžiai turbūt tiktų ir ieškantiems tinkamo asmeninių santykių rakto.

„Prasmingi tekstai, jautri muzika ir gražūs režisūriniai sprendimai, kuriuos šiuo metu gludiname koncertui, - visi komponentai žada išskirtinį vakarą. Tikėtina, kad Klaipėdos koncertų salėje vasario 15 d. išvysime daug susikabinusių rankų, atvirų širdžių ir degančių akių“, - kalbėjo rengėjai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis