Aktoriui R.Fiennes nustatytas psichikos sutrikimas

Aktorius Ralphas Fiennesas – talentingas, garsus, turtingas ir mylimas milijonų gerbėjų visame pasaulyje. Daugeliui pažįstamas (nors ir sunkiai atpažįstamas) iš “Hario Poterio” filmų, kuriuose suvaidino blogio demoną visagalį Voldemortą.

Iš pirmo žvilgsnio tobulai gyvenantis aktorius prisipažino, kad jo gyvenimas toli gražu nėra toks pavydėtinas – jam buvo nustatytas psichikos sutrikimas, pasireiškiantis nuolat užplūstančiais panikos priepuoliais.

Garsus aktorius dažnai pabunda išpiltas šalto prakaito ir su iš krūtinės besiveržiančia širdimi. Tokiomis akimirkomis, kaip R. Fiennes prisipažino, jis nebegali mąstyti blaiviai, o galvoje sukasi tik viena mintis – nerimas dėl ateities.

„Išgyvenu siaubingus nerimo priepuolius. Pavyzdžiui, pabundu ryte su iš nerimo plyštančia galva ir nė pats dorai nesuprantu dėl ko jaudinuosi. Tomis akimirkomis visas gyvenimas atrodo, kaip viena nesibaigianti bėda, – atvirai žurnalistams prisipažino aktorius. – Sako, šis nerimas kyla iš nepasitikėjimo savimi, netikrumo dėl ateities ir baimių. Manau, tai tiesa. Mes galvojame, kad galime kontroliuoti savo gyvenimą, tačiau tai netiesa – niekas nuo mūsų nepriklauso. Dabar turiu daug, bet gal ryt visą tai prarasiu. Tai nepriklauso nuo manęs.“

"Forum Cinemas" nuotr.
Daugeliui toks R. Fiennes nerimas dėl ateities atrodo nepagrįstas. Jo sąskaitose guli milijonai, o darbo kalendoriuje vaidmenys vien geriausių režisierių filmuose. Pavyzdžiui, jau visai netrukus ir Lietuvos kino teatrų žiūrovai R. Fiennesą pamatys naujame trims „Oskarams“ nominuoto režisieriaus Weso Andersono filme „Viešbutis „Grand Budapest“.

Ironiškų, kino gurmanams skirtų filmų kūrėjas ir šįkart liko ištikimas savo stiliui. Stilinga, šmaikšti ir intelektuali komedija „Viešbutis „Grand Budapest“ papasakos apie legendinį Europos viešbutį, stūksantį Vengrijoje, bei intriguojantį gyvenimą jame. R. Fiennesui šiame filme buvo patikėtas vienas pagrindinių vaidmenų. Kartu vaidina ir būrys A lygio kino žvaigždžių – Edward Norton, Jude Law, Bill Murray, Tilda Swinton, Owen Wilson, Adrien Brody, Willem Dafoe, Harvey Keitel, ir kiti, kurie tiesiog negalėjo atsispirti pagundai tapti dar vieno W.Anderseno šedevro dalimi.

„Viešbutis „Grand Budapest“ Lietuvos kino teatruose bus rodomas nuo kovo 14 d.

"Forum Cinemas" nuotr.

Filmo anonsas:

http://youtu.be/1Fg5iWmQjwk

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis