C.Diaz kovoja su priklausomybe nesveikam maistui

Gražuolė Cameron Diaz jau perkopė penktą dešimtį, tačiau kūno linijomis galėtų varžytis su dailiausiomis dvidešimtmetėmis.

41-rių aktorė tikina, kad tokį kūną kaip jos gali turėti bet kuri moteris, tačiau tik atsisakusios nuodėmingų gyvenimo pagundų – nesveiko maisto.

Cameron Diaz prisipažino, kad siekiant išlaikyti tobulą kūną daugiausiai pastangų jai kainuoja ne prakaito liejimas sporto klube, o valia atsispirti nesveikam greitųjų restoranų maistui. Pasak aktorės, ją kankina slegianti priklausomybė netikusiam maistui – aliejuje keptoms bulvytėms ir mėsainiams.

„Vakar praėjau pro greito maisto restoraną, mano skrandis kone kaukė iš skausmo. Troškau užsukti vidun ir užsisakyti kalną šlamšto. Ir taip kiekvieną kartą. Jaučiu nenumaldomą silpnybę nesveikam maistui, – pasakojo aktorė. – Laimei, tomis akimirkomis nugali sveikas protas. Sakau sau, jei gali tai sukramtyti ir nuryti, tai dar nereiškia, kad tai yra maistas.“

Pasak C. Diaz, vienas stipriausių motyvų kovoti su šia priklausomybe ir stengtis išlaikyti kūno grožį jai yra darbas. Pavyzdžiui, naujame filme „Kita moteris“ ji įkūnys gražuolės viliokės personažą, todėl dėl vaidmens šiame filme jai teko gerokai paplušėti ir sporto klube.

Naujasis C. Diaz filmas, taps košmaru visiems neištikimiems vyrams. Tai šmaikščiai tiesi komedija apie neištikimybę ir neįprastą moterų draugystę, kai šios pamatu tampa kerštas niekšingam vyrui.

Komedijos „Kita moteris“ premjera Lietuvos kino teatruose jau nuo gegužės 2 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis