Užgavėnės kino teatre

Kino teatras „Pasaka“ vaikus kviečia kurti filmus ir sužinoti, kodėl per Užgavėnes valgome blynus.

Kino teatras „Pasaka“ pavasarį pasitiks smagiai – švęsdamas Užgavėnes. Kovo 2., 14 val., kino teatre vyks animacijos dirbtuvėlės visai šeimai – „Užgavėnių margumynai“.

„Savaitgalio su Pasaka“ sekmadienio popietės visuomet susideda iš dviejų dalių: kūrybinių dirbtuvėlių ir kino seanso. Užgavėnėms skirtose dirbtuvėlese mažieji ir jų tėveliai kurs animacinio filmo „Tai bent blynai...“ scenas. Vaikams ir jų tėveliams dirbtuvėlių metu teks atgaivinti savo sukurtą persirengėlio personažą: ožką, mešką, gervę, čigonę, daktarą, giltinę... Vaikai pieš, karpys, animuos ir filmuos, o pabaigoje visi drauge peržiūrės sukurtas judesio scenas. Taip pat sužinos, kodėl gi per Užgavėnes valgome blynus – pasirodo, jie simbolizuoja apvalią saulę.

Po dirbtuvėlių vaikai bus kviečiami į kino seansą „Užgavėnių margumynai“, kurio metu pamatys lietuviškus animacinius filmus apie kaimo gyvenimą ir šventes.

Bilietus į „Savaitgalį su Pasaka“ galima įsigyti internetu www.tiketa.lt arba kino teatro kasoje. Kūrybinės dirbtuvės vaikus lydintiems suaugusiems yra nemokamos, todėl sekmadienio popietę kino teatre “Pasaka” yra laukiami ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.

„Savaitgalis su Pasaka“ – įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtos kūrybinės dirbtuvės ir nuotaikingi filmai visai šeimai. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis