Saulius ir Jokūbas Bareikiai susitiks scenoje

Pavasarinių koncertų įvairovei - dviejų žymių dainuojančių aktorių koncertas, tėvo ir sūnaus - Sauliaus ir Jokūbo Bareikių duetas, kurie pasirodymą surengs 2014 m. kovo 13 d. 19 val. Vilniuje.

Dainuojamosios poezijos koncertus pamėgę vilniečiai ir šįkart turės išskirtinę progą išgirsti neeilinį ir labai retai koncertuojantį duetą – bardą Saulių Bareikį su sūnumi aktoriumi Jokūbu, kurie scenoje susitinka labai retai, dažniau per jųdviejų koncertus, kurie per metus įvyksta vos kelis kartus. Šia proga dainuojantys aktoriai kviečia pasirodymą pasiklausyti jų dar negirdėtos programos, kuri dviejų dalių koncerte bus rimtoji ir šmaikščioji. Kokios dainos skambės, kur jos kadaise buvo girdėtos bei apie ką jos - galėsite sužinoti atėję į šį išskirtinį metų koncertą, kuris prasidės pasakojimais apie jųdviejų susitikimą scenoje ne kaip aktorių, o kaip bardų.

Vytauto Kernagio gitaros premijos laureatas, aktorius Saulius Bareikis sako apie sūnaus kuriamas dainas sužinojęs visai neseniai – prieš tris metus vasarą, kai į dainuojamosios poezijos festivalį koncertuoti drauge su Jokūbu jį pakvietė organizatoriai. 

Pasak Sauliaus, artimam giminaičiui ar draugui, kurio nuomonė tau yra svarbi, parodyti savo kūrinius sunkiausia, reikia laiko, kad susikauptum ir pasiryžtum šiam žingsniui. Šiuo atveju jis buvo sėkmingas ir platus – todėl į šį koncertą tėvas su sūnumi kartu dainuoti į sceną žengs jau ne pirmą kartą.

Anot Jokūbo, su tėvu jie dažnai susitinka, kartu praleidžia šventes, o bendra kūrybinė veikla suartina dar labiau. „Abu esame užsivertę darbais, visur tiesiog lakstome, ir rasti progą repeticijoms nelengva, – pripažįsta J. Bareikis. – Dažniausiai pasiskirstome funkcijas ir abu mokomės atskirai, o tuomet aš atvažiuoju pas tėvą ir suderiname galutinius koncerto akcentus“.

Taigi visus išsiilgusius dainuojamosios poezijos ir norinčius išgirsti šį neeilinį duetą, kviečiame į viešbučio „Best Western“ stiklo salę 2014 03 13 d., 19 val. ir geras vakaras bus tikrai garantuotas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis