K. Costneris - sergančio CŽV agento vaidmenyje

Pastaraisiais metais sukurti veiksmo filmai išryškino vieną tendenciją: greitai bėgti, taikliai šaudyti, sumaniai išsisukti iš sudėtingiausių situacijų ir karštai mylėti žavias moteris gali ne tik sporto klubuose pavydėtinus raumenis užsiauginę berniukai saldainiukai, bet ir seni geri kieti vyrukai.

Prisiminkite Danielį Craigą, geriausiai pažįstamą iš slaptojo agento Džeimso Bondo vaidmenų, nepakartojamąjį Bruce‘ą Willisą, Keviną Costnerį („Asmens sargybinis“), Liamą Neesoną („Žvaigždžių karai“, „Betmenas“, „Titanų susidūrimas“, „Narnijos kronikos“) ar visą armiją žavių senukų Sylvesterio Stallone režisuotame veiksmo filme „Nesunaikinami“. Ar tai reiškia, kad žavūs jaunuoliai veiksmo filmuose nebemadingi?

Nevisai taip. Į dalies veiksmo filmų kūrimą kviečiami ir pavydėtinai išlavintus kūnus turintys jauni aktoriai, tarp jų – žavusis Kellan Lutzas, ypač jaunesnės kartos žiūrovams gerai pažįstamas iš „Saulėlydžio“ sagos, ar už jį kiek vyresnis Konano barbaro vaidmenį sukūręs Jasonas Momoa. Ir, žinoma, Channing Tatumas, išgelbėjęs JAV prezidentą per „Baltųjų rūmų šturmą“. Tačiau filmų žiūrimumo ir vertinimo statistika rodo, kad kur kas labiau žiūrovai nori matyti senus gerus, ne kartą patikrintus ir vis dar tokius pat kietus senukus. Tad panašu, kad kol kas senukai vis dar laimi prieš jaunąją aktorių kartą.

"Incognito films" nuotr.
Šį kartą galimybę į didžiuosius ekranus grįžta jau minėtas Kevinas Costneris. Įsitikinti puikia šio solidaus ir rimto aktoriaus vaidyba galima jau šį penktadienį kino teatruose pradedamoje rodyti veiksmo juostoje „Trys dienos nužudyti“ (angl. „3 Days to Kill“). Filme Kevinas Costneris vaidina smegenų vėžiu sergantį CŽV agentą Etaną Renerį. Gyventi agentui liko vos keli mėnesiai, tad grįžęs į Paryžių jis pirmiausia stengiasi atgaivinti pašlijusius santykius su žmona Kristina (vaidina Connie Nielsen) ir paaugle dukra Zoja (Hailee Steinfeld), kurios, galbūt saugumo sumetimais, jis sąmoningai vengė, dirbdamas agentu paslaptingoje valdyboje.

"Incognito films" nuotr.
Dar daugiau sumaišties į ir taip nelengvą agento gyvenimą įneša paslaptingoji CŽV pareigūnė Vivi (seksualioji Amber Heard, realybėje suviliojusi patį Johnny Deppą). Ji Etanui pasiūlo netikėtą sandėrį: jei jis per tris dienas sumedžios ir nužudys teroristus ginklais aprūpinantį pavojingiausią Europos nusikaltėlį, ji parūpins jam eksperimentinių vaistų – tik jie vieninteliai gali išgelbėti sergančio vyro gyvybę. Tačiau gavęs užduotį „nužudyti arba mirti“ Etanas Reneris turi ir kitą, ne mažiau svarbų tikslą – apsaugoti savo šeimą.

Filmo „Trys dienos nužudyti“ anonsą žiūrėkite čia: http://youtu.be/yswZKfnmf7c

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis