„Kito Kampo“ aktoriai vienoje iš Vilniaus aikščių organizuoja gerbėjų dieną

Balandžio 29 d., antradienį, nuo 17 val., visi teatro, improvizacijos ir humoro gerbėjai yra kviečiami į Vinco Kudirkos aikštę Vilniuje.

Vienintelis improvizacijos teatras Lietuvoje – „Kitas Kampas“ – prieš pat savo turą „5 metai kartu“ organizuoja gerbėjų dieną.

„Seniai norėjome visi kartu susitikti su savo gerbėjais absoliučiai atsitiktinėje aplinkoje, pavyzdžiui, gatvėje, ir pažiūrėti, kas iš to išeis“, – idėją pasakoja žinomas aktorius Audrius Bružas.

„Kito Kampo“ aktoriai į improvizuotą susitikimą su gerbėjais vienoje Vilniaus aikščių žada ateiti su savo kėdėmis ir ten sėdėti, kol bus ūpas.

„Mes mielai pabendrausime ir pasijuoksime kartu visais norinčiais. Be to, su mumis galima bus nusifotografuoti, o gal ir... prisėsti ant kelių. Pažadame labai nesimuistyti“, – sako, kaip visada, sąmojo nestokojantis teatro aktorius Kirilas Glušajevas.

Šis improvizuotas gerbėjų dienos performansas gatvėje taps didelio teatro „Kitas Kampas“ turo per tris didžiausius Lietuvos miestus pre-party. O jau gegužės 8-11 dienomis geros nuotaikos teatras surengs savo „5 metai kartu“ koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Specialiai šio turo proga prie aktorių prisijungia kiti scenos chuliganai – „Suicide DJ’s“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis