Mylinčią žmoną vaidinanti R. Hall: „Nerimavau, kad Johnny Deppo gyvai ir nepamatysiu“

Anglijos aktorė Rebecca Hall išgarsėjo dėl vaidmenų filmuose „Prestižas“, „Viki Kristina Barselona“, „Frostas prieš Niksoną“, „Geležinis Žmogus 3“ ir kitų. Jau nuo gegužės 2 dienos žiūrovai ją galės išvysti naujajame trileryje „Viešpatavimas“ (angl. „Transcendence“), kuriame R.Hall atliko mokslininkės ir besąlygiškai savo vyrą, atsidavusį dirbtinio intelekto tyrėją, mylinčią žmoną.

Filme „Viešpatavimas“ aktorės herojei Evelin Kaster tenka nelengvas pasirinkimas – prarasti savo mylimąjį visiems laikams ar ryžtis iki šiol neregėtam eksperimentui ir perkelti jo sąmonę į kompiuterį. Nepaisydama kolegų perspėjimų moteris ryžtasi lemtingam žingsniui, kurio padarinius numatyti išties sunku.

Išskirtiniame interviu portalui Iamrogue.com, R.Hall papasakojo apie darbą su jos vyrą, Vilą Kasterį įkūnijusiu Johnny Deppu, bei išskirtinį „Viešpatavimo“ scenarijų.

"Acmefilm" nuotr.
„Mane įtraukė netradicinis požiūris į iš esmės tradicinę istoriją apie sutuoktinių meilę ir jos išsaugojimą. Žinoma, ypač sudomino ir technologijų progresas. Filme yra daug detalių, priverčiančių susimąstyti – šiandien pasaulis vystosi taip sparčiai, kad žmogus pavojaus gali ir nepastebėti. Man rūpi, kiek mes galime būti susiję su kompiuteriais, kiek galime jais pasitikėti iki galutinai prarasime žmogiškumą? Koks tas kitas evoliucijos laiptelis?“ – svarstė ji.

Pasak R.Hall, „Viešpatavimas“ atkreipia dėmesį, kad nors dalyje sričių technologinis progresas būtinybė, žmonės privalo elgtis protingai, tam kad nesukeltų dar didesnių problemų. Aktorės teigimu, jos ir J.Deppo personažai – ideali pora, mylinti ir puikiai veikianti drauge ir svajojanti išgydyti pasaulį nuo negerovių.

"Acmefilm" nuotr.
Ironiška tai, kad nors juostoje „Viešpatavimas“ sutuoktiniai yra atsidavę ir mylintys, didžiąją dalį filmo J.Deppo herojus pasirodo tik kompiuterio ekrane. R.Hall teigė iš pradžių nerimavusi, kad jai vaidinti teks nematant partnerio.

"Acmefilm" nuotr.
„Režisierius Wally Pfisteris puikiai išsprendė šį klausimą. Pati iš pradžių maniau, kad su Johnny vargu ar susitiksime filmavimo aikštelėje, tačiau jam buvo pastatytas specialus kambarėlis-dėžutė šalia aikštelės. Ten jis buvo filmuojamas ir aš vaidindama mačiau jį per ekranus tiesioginės transliacijos metu, tad dirbome drauge, nuolat aptardami tarp scenų, kaip elgsimės toliau. Kad vienas kitą girdėtume, turėjome po ausinę. Manau, to niekas iki tol dar nėra daręs“, – šypsojosi aktorė. Ji prisiminė siurrealumo jausmą, kai po valandų darbo sutikdavo gyvut gyvutėlį J.Deppą už filmavimo aikštelės ribų. „Buvo labai keista sutikti savo vyrą „iš ekrano“ einantį gyvą“, – juokėsi R.Hall.

"Acmefilm" nuotr.
Mokslinės fantastikos juosta „Viešpatavimas“ – tai garsaus ir ilgamečio Holivudo operatoriaus Wally Pfisterio režisūrinis debiutas. Būtent jis nusipelnė „Oskaro“ už geriausią kinematografiją 2010-ųjų Christopherio Nolano filme „Pradžia“ (angl. „Inception“). Beje, Ch.Nolanas tapo vienu iš „Viešpatavimo“ prodiuserių.

Koks likimas laukia mūsų pasaulio ir kokią grėsmę gali kelti nevaldomas dirbtinis intelektas – pamatykite Lietuvos kinuose jau nuo gegužės 2 dienos.

Naujasis filmo „Viešpatavimas“ anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=cLzpGU9LPGM

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis