Kairėnų vasaros festivalis kviečia į 10 muzikinių susitikimų Botanikos sode

Jau antrą kartą rengiamas vasaros festivalis VU Botanikos sode. Pernai vadinęsis „Bardų vasaros festivaliu“, šiais metais taps „Kairėnų vasaros festivaliu“ ir gerokai išplės savo programą, kurioje derės džiazas, estradinės dainos, prancūziškos baladės, autorinės dainos.

Nuo gegužės 25 iki rugsėjo 7 d. bus surengta 10 koncertų, kuriuose pasirodys Lietuvos publikai gerai pažįstami ir mylimi atlikėjai. 

Festivalį atidarys vienos geriausių Lietuvos dainininkių Jurgos Šeduikytės ir jos gyvenimo bei scenos partnerio Vido Bareikio duetas, kuris „iš arčiau“ supažindins savo gerbėjus su jau pamėgtomis dainomis. 

Talentingoji džiazo atlikėja Evelina Sašenko kartu su dainuojančiu gydytoju Vygantu Kazlausku, pritariant gyvo garso grupei, nukels klausytojus į romantiškąją Prancūziją, atlikdami jausmingąją gražiausių prancūzų dainų programą „Paroles, paroles...“.

Dar viena ryški džiazo scenos žvaigždė - Giedrė Kilčiauskienė - su profesionaliais muzikantais lepins festivalio lankytojus ir pakerės savo subtiliu vokalu. Neeiliniu talentu apdovanota atlikėja pristatys programą „Džiazo miniatiūros“ – puikiai žinomą melodijų puokštę, nuspalvinta džiazo harmonijos.

Organizatorių nuotr.
Žavusis, energija trykštantis aktorius Andrius Kaniava kvies gerbėjus į neeilinį pasirodymą su sunkiosios muzikos orkestru „Musė“. Jo metu kitomis spalvomis suskambės puikiai žinomos A. Kaniavos autorinės dainos, netruks smagaus šėlsmo ir istorijų iš gyvenimo.

Kompozitorius Andrius Kulikauskas negalėjo atsispirti organizatorių kvietimui ir kaip muzikinės šeimos „Kuli family“ galva sukvietė teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktorius ir „Keistuolių teatro“ vedlį Aidą Giniotį „Pašėlusiam vasaros koncertui“.

Dainuojančių aktorių duetų - Gedimino ir Ainio Storpirščių, bei Sauliaus ir Jokūbo Bareikių atliekami kūriniai suskambės užtaisyti jaunatviško entuziazmo, energija bei gyvenimiškąja patirtimi.

Vasaros festivalį nuspalvins ir „Vintažinės dainos“- prikeltos naujam skambesiui melodijos iš tų laikų, kai žodžius dainoms kūrė tikri poetai, o muziką - tikri kompozitoriai. Tai senosios lietuvių estrados šedevrai, aranžuoti specialiai 4TANGO kvartetui ir atliekami Nedos Malūnavičiūtės balsu ir fleita.

Autorinių, laiko patikrintų dainų gerbėjai turės unikalią galimybę išvysti specialiai šiam festivaliui susibursiančią grupę „Aktorių trio“, o mėgstantys aktorių Rolandą Kazlą neabejotinai apsidžiaugs išgirdę, nedaugeliui dar matytą R. Kazlo ir draugų koncertinį pasirodymą, pavadintą „Dainapjūtė“.

2014 metų Kairėnų vasaros festivalį, atkeliavus kalendoriniam rudeniui, koncertu „Rudens muzika“ uždarys dainų autorius ir atlikėjas Domantas Razauskas. Jo kūryboje susipina įvairūs muzikiniai žanrai: reggae, bliuzas, džiazas, folk muzika ir avangardas. Profesionalus atlikėjo grojimas gitara, vidinė energija ir išskirtiniai paties rašomi tekstai jau gerą dešimtmetį jaudina ir džiugina jo gerbėjus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis