J. Milius ir G. Skoris nauja daina nori įkvėpti optimizmo

„Norėjome sukurti dainą, kuri būtų skirta ir kiekvienam asmeniškai, ir mums visiems kartu“, – pristatydami dainą „Ar prisimeni“ sako Lietuvos muzikos scenos žmonės Germanas Skoris ir Jeronimas Milius. Ši daina – tai tarsi trumpas sustojimas tarp to, kas jau praėjo, ir to, kas dar laukia.

„Su Jeronimu esame pažįstami jau seniai, todėl atėjo laikas sukurti kažką kartu ir tuo pasidalinti su klausytojais“, – apie kūrinio motyvus pasakoja G. Skoris.

„O aš apskritai pasiilgęs dainų įrašų proceso ir pačios kūrybos. Mane tiesiog užkabino kūrinio užmanymo paprastumas ir kažkoks „teigiamas lengvumas““, – antrina J. Milius.

Dainos kūrimas prasidėjo beveik prieš metus, kai G. Skoriui mintyse pradėjo dėliotis pirmieji šios dainos akordai.

„Muziką parašiau galvodamas apie duetą. Kai rudenį kartu su Jeronimu dalyvavome „Auksiniame balse“, man ir kilo idėja pasikviest būtent jį. Man labai imponuoja Jeronimo profesionalumas, be to jis fantastiškas žmogus ir dirbti su juo buvo tikras malonumas“, – sakė G. Skoris. „Visas procesas įvyko labai sklandžiai ir lengvai, mat abu norėjome, kad tai būtų paprastas, akustinis, kažkuo sentimentalus ir būtinai optimistinis kūrinys“, – pritaria J. Milius.

Kaip teigia dainininkai, „Ar prisimeni“ gali būti labai asmeniška daina, nes kiekvienam klausančiam padės nusikelti į savo prisiminimus, nueitą kelią ir įkvėps šviesaus optimizmo eiti į priekį.

„Tai daina apie grįžimą prie savo šaknų, prie pradžių pradžios, ieškojimas atsakymo, kodėl mes esame čia, kas yra mums svarbu“, – kūrinio interpretaciją pristato G. Skoris ir priduria: „Šiuolaikiniame pasaulyje pasigendu bendrumo jausmo, esame pasimetę, trūksta „draugo peties“, pagalbos vienas kitam, todėl norime pasakyti, kad reikia nepalūžti, nesigręžioti ir tikėti tuo, ką darai“.

„Mes su Germanu pažįstami nuo paauglystės, abu turėjom būrį bendraminčių „pasaulio užkariautojų“. Mane ši daina nuneša į tuos svajonių maksimalizmo metus, kai buvome įsitikinę, jog visas pasaulis laukia išskėstomis rankomis – optimizmas buvo galinga vedanti jėga, kurios ir dabar stengiuosi nepaleisti. O šia daina noriu optimizmo samtelį užpilti visiems, kad atsigautumėme ir tikėtume, kad viskas bus gerai!“, – ragina J. Milius.

Paklausti apie dueto ateities planus, dainininkai neigia, kad tai yra naujos grupės pradžia: „Mes kiekvienas einame savais keliais, tiesiog šį kartą jie susikirto. Tikimės, kad vieną dieną jie vėl susikirs ir kokia nors ypatinga proga atliksime šį kūrinį scenoje“.

Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti Germano Skorio ir Jeronimo Miliaus dainą „Ar prisimeni“: http://www.youtube.com/watch?v=tmmOkQ1Jn0I

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis